Úklid školního dvora – akce SRPDŠ

V sobotu dne 17. 10. 2015 se v areálu naší školy i přes nepřízeň počasí uskutečnila brigáda zaměřená na úklid školního dvora.

Dobrovolníci, kterým záleží na tom, v jakém prostředí si děti hrají a tráví volný čas, se sešli se svými pracovními nástroji, auty, dodávkou, sbíječkami, pilami, nůžkami apod., v nevelkém počtu i přes to,  že akce byla avizována na třídních schůzkách a webových stránkách školy.

I když jsme pracovali usilovně a s velkým zápalem, vzhledem k tomu, že nás bylo málo a betonové obruby a plotny (protkané dráty) odolné…, trvala celá akce od 8,30 do 15,00 hodin.

Chvilkové přestávky v práci byly zpestřeny chutnými domácími svačinkami a kávou či vynikajícím čajem.

Za všechny účastníky chceme velmi poděkovat rodičům, jejich dětem (které také pomohly), učitelkám, vychovatelkám a jejich rodinným příslušníkům za přinesené nářadí, svačiny, skvěle vykonanou práci
a ochotu obětovat svůj volný čas:

Pavla Nábělková, Tomáš Nábělek, Vojta Nábělek, (dodávka, odvoz materíálu, prac. nástroje… ),
Jan Šebesta, Honza Šebesta (sbíječka), Martin Smolka (pila), Hana Šlezingrová, Radim Šlezingr, Míša Šlezingr, Dušan Pavloušek, Radka Tomanová, Drahomíra Stuchlíková, Kuba Stuchlík, Petr Matušek, Vojtíšek Matušek, Eva Žídková a Martin Žídek.

Školní dvůr před brigádou a po a taky všechny zúčastněné můžete shlédnout ve fotogalerii.

Plán akcí na září 2021

• Zahájení školního roku

• Zahájení plaveckého výcviku – IV.A, III.A

• Adaptační pobyt VI.A