Vlaštovkové odpoledne

Ve čtvrtek 7.11. jsme uspořádali  dětem vlaštovkové odpoledne. V každé družince se skládaly a zdobily papírové vlaštovky a šipky a za příjemného bezvětrného počasí  jsme uspořádali celodružinové závody. Na školním dvoře se vlaštovkové klání povedlo. Děti nejprve házely do dálky ( na 3x, kdo nejdále) a střídaly se na čáře kluci-holky, mladší-starší. Pak následoval hod na cíl (strom) a průlet prostorem (skrz houpačku). Poslední závod byl v hodu do dálky na přesnost: 2 kruhy, 1 středový bod-krabice  a okamžitá odměna následovala při správné trefě. Poslední hodnocená disciplína byla krása vlaštovky. Z celkových zdobených papírových výrobků jsme vybrali 20 nejhezčích  a odměnili je malým balíčkem sladkostí.

Plán akcí na březen 2021

Od 1. 3. Po

• Distanční výuka pro všechny ročníky školy

• 2.-3.h Beseda pro žáky zaměřená na prevenci v oblasti rizikové komunikace realizované pomocí internetu a mobilních telefonů – VIII.B