Cambridgeské zkoušky

Jsme velmi rádi, že vás můžeme informovat o naší úzké spolupráci s akreditovaným centrem pro zkoušky z angličtiny – Jazykovou školou Hello. Stali jsme se partnerskou školou tohoto autorizovaného centra pro mezinárodní Cambridgeské zkoušky z angličtiny. Jazyková škola Hello je jedno z mála center v České republice, které pořádá tyto celosvětově uznávané zkoušky. Více o zkouškách naleznete na webu http://www.cambridgeesol.org.

Naši učitelé se pravidelně účastní konferencí, školení a workshopů autorizovaného centra a využívají doporučené přípravné materiály, které nám dávají náměty pro naši práci s dětmi, pomáhají s tvorbou a přípravou různých aktivit, metod pro výuku anglického jazyka.

Také jsme absolvovali různé vzdělávací kurzy pro rozvoj a zvyšování našich profesních a odborně předmětových kompetencí.

• intenzivní týdenní kurz Cambridge metodiky výuky anglického jazyka zakončený zkouškou
  • metodická podpora žáků při přípravě k mezinárodním jazykovým zkouškám Cambridge
  • a mnohá další.

Další výhodou tohoto prestižního partnerství je výhodná cena zkoušek pro naše žáky. Jako partnerská škola máme nárok na slevy a také rychlejší přístup k výsledkům. Partnerství s autorizovaným centrem ukazuje, že úroveň výuky anglického jazyka je naší škole opravdu vysoká. Díky počtu žáků naší školy (kteří absolvují mezinárodní zkoušky) a intenzivní spolupráci se nám podařilo pro naší školu získat certifikát  jazykové školy Hello a Cambridge centra.

Věříme, že i v tomto školním roce budeme moci gratulovat našim úspěšným žákům k získání mezinárodního certifikátu z angličtiny.

V případě zájmu o více informací kontaktujte p. uč. Marii Ševčíkovou.

Plán akcí na duben 2021

• Velikonoční prázdniny

Od 1. 4. – do 30. 4.

• Videokurz E-bezpečí pro rodiče (informace v EŽK)