boženy němcové 2
Aktuálně
  • Vánoční besídka – video
  • Volná tělocvična – informace zde
  • 19. 1. So – Pohádkový svět – pro předškoláky
  • VYHRÁLI JSME KANTORSKÝ VOLEJBAL!
  • Naše škola je zapojena do projektu Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol. Bližší informace o projektech naleznete zde.

Klub rodičů ve šk. r. 2018/2019

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 -

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Kroužky pro školní rok 2018/2019
Název kroužkuKomu je určenDoba konáníVedoucí
Klub zdatného matematika9. roč.Út, Čt
7:00–7:50
Bahenská Lenka
Klub zdatného češtináře9. roč.Út, Čt
7:00–7:50
Honajzerová Taťána
Badatelský kroužek3.–5. roč.St
13:40–15:10
Bahenská Lenka, Honajzerová Taťána, Musilová Kristina, Sokolová Alena
Klub deskových her5.–9. roč.Po
14:00–15:30
Stuchlíková Drahomíra, Bahenská Lenka
Kroužek matematiky8. roč.dle dohody se zájemciČerná Marie
Podlavičník – školní časopis6.–9. roč.dle dohody se zájemciDočkalová Jarmila
TVB – školní televize6.–9 roč.dle dohody se zájemciMusilová Kristina, Honajzerová Taťána
Basketbal1.–4. roč.Po, Út, Čt  Bartošík Tomáš
Volejbal dívky4.–7. roč.St
7:00–7:50
Bartošík Tomáš
Florbal1.–5.roč.Čt
7:00–7:50
Sedlář David
Smíšený volejbal 7.-9. roč.
7:00-7:45
Zdeněk Bramberger
Florbal6.–9 roč.Po
7:00–7:50
Hruška Jan
Ekotým4.–9. roč.dle dohodyŠlezingrová Hana, Sokolová Alena
Sbor5.–9.dle dohodySlováčková Lenka
Pulsík-přípravka tanečního souboru Puls6–7 letČt
15:30–16:30
Vondálová J.
Taneční mix9–13 letČt
16:30–17:30
Vondálová J.
Kroužek dopravní výchovy3.–9. roč.dle dohodyMatušek Petr
Šachy do škol1.–5. roč.St
13:00–14.30
Bricks 4 KidzPro přihlášené zájemceÚt
14:00–14:50
Rajt

Kroužky školní družiny pro školní rok 2018/2019

Název kroužkuDoba konání
Výtvarné technikyPo
15:00 – 16:30
Hrajeme si s angličtinouPo
15:00 – 16:00
Pohybové hryÚt
15:00 – 16:00
Hrajeme si s angličtinouUt
14:00 – 15:00
KeramikaSt
15:00 – 16:45
Hrajeme si s angličtinouSt
14:00 – 15:00
VařeníČt
15:00 – 17:00
Ruční práceÚt
15:00 – 16:30
Kalendář akcí na leden 2019

3. 1. Čt

  • Zahájení vyučování po vánočních prázdninách
  • DVPP Lyžařský kurz – Matušek, Černá

4. 1. Pá

  • DVPP Lyžařský kurz – Matušek, Černá

7. 1. Po

  • DVPP Lyžařský kurz – Černá

8. 1. Út  

  • 13:45 Schůzka jazykářů se zástupci Hello

9. 1. St

  • Školní kolo olympiády NJ
  • 14:00 Schůzka Pohádkový svět (k 20.1.)
  • 4:30 Pracovní porada
  • Schůzka koordinátorů EVVO

10. 1. Čt

  • 10:00 Broučci (SD – 70,-Kč) – II.A, II.B
  • Florbal IV. Kategorie
  • Školní kolo olympiády AJ

15. 1. Út

  • Sociometrické šetření VIII.B

16. 1. St

  • Emise Ch
  • Sportovní odpoledne – akce ŠD

17. 1. Čt

  • Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR – Pozvánka na Přípravný kurz – 14:00 hodin, Patrik Plaček 9.B

19. 1. So

  • Pohádkový svět – pro předškoláky

22. 1. Út

  • Práce se třídou VIII.B
  • Do 8:00 uzavření známek

23. 1. St

  • 14:30 Pedagogická rada

24. 1. Čt

  • DVPP Logopedie – Schreierová
  • Družinová superstar – akce ŠD
  • 16:00 Klub rodičů „Psychosomatika u dětí“  – MUDr. Štecová
  • Vzájemná návštěva školních asistentů na školách

25. 1. Pá

  • DVPP Logopedie – Schreierová

29. 1. Út

  • Trestní odpovědnost OSPOD VIII.A, VIII.B (1. a 2.v.h)
  • Šplh II. Kategorie
  • Okresní kolo geologická olympiády

30. 1. St

  • Chemická pohádka (MG) – II.A, III.B
  • Šplh III. + IV. Kategorie
  • Okresní kolo MO Z5, Z9 – M. Valtrová
  • DVPP Geografický seminář – Černá, Bartošík
  • DVPP Logopedie – Schreierová

31. 1. Čt

  • 8:30 Planeta Země – kino Mír (4. – 9. ročník)
  • DVPP Logopedie – Schreierová

1. 2. Pá

  • Pololetní prázdniny