boženy němcové 2
Aktuálně
  • Nenechte si ujít informační systém obsahující vzdělávací nabídku středních škol – více na www.infoabsolvent.cz
  • Naše škola je zapojena do projektu Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol. Bližší informace o projektech naleznete zde.

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Klub rodičů ve šk. r. 2018/2019

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 -

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Kroužky pro školní rok 2018/2019
Název kroužkuKomu je určenDoba konáníVedoucí
Klub zdatného matematika9. roč.Út, Čt
7:00–7:50
Bahenská Lenka
Klub zdatného češtináře9. roč.Út, Čt
7:00–7:50
Honajzerová Taťána
Badatelský kroužek3.–5. roč.St
13:40–15:10
Bahenská Lenka, Honajzerová Taťána, Musilová Kristina, Sokolová Alena
Klub deskových her5.–9. roč.Po
14:00–15:30
Stuchlíková Drahomíra, Bahenská Lenka
Kroužek matematiky8. roč.dle dohody se zájemciČerná Marie
Podlavičník – školní časopis6.–9. roč.dle dohody se zájemciDočkalová Jarmila
TVB – školní televize6.–9 roč.dle dohody se zájemciMusilová Kristina, Honajzerová Taťána
Basketbal1.–4. roč.Po, Út, Čt  Bartošík Tomáš
Volejbal dívky4.–7. roč.St
7:00–7:50
Bartošík Tomáš
Florbal1.–5.roč.Čt
7:00–7:50
Sedlář David
Smíšený volejbal 7.-9. roč.
7:00-7:45
Zdeněk Bramberger
Florbal6.–9 roč.Po
7:00–7:50
Hruška Jan
Ekotým4.–9. roč.dle dohodyŠlezingrová Hana, Sokolová Alena
Sbor5.–9.dle dohodySlováčková Lenka
Pulsík-přípravka tanečního souboru Puls6–7 letČt
15:30–16:30
Vondálová J.
Taneční mix9–13 letČt
16:30–17:30
Vondálová J.
Kroužek dopravní výchovy3.–9. roč.dle dohodyMatušek Petr
Šachy do škol1.–5. roč.St
13:00–14.30
Bricks 4 KidzPro přihlášené zájemceÚt
14:00–14:50
Rajt

Kroužky školní družiny pro školní rok 2018/2019

Název kroužkuDoba konání
Výtvarný kroužekPo 15:00 – 16:45
Pohybové hryÚt 15:00 – 16:00
KeramikaSt 15:00 – 16:30
VařeníČt 15:00 – 16:45
Kalendář akcí na září 2019

2. 9. Po

  • Zahájení školního roku 2019/2020 (2 vyuč. hodiny)
  • 11:00  Aktiv třídních učitelů

3. 9. Út

  • Seznámení se školním řádem, BOZ – třídní učitelé
  • 13:00 Schůzka realizačního týmu Akademie (Lex, Sal, Hon, Slo, Šev, Mus, Mat)

4. 9. St

  • 11:00 Konzultace s logopedem SPC pro vady řeči – Weinholdová, Jelenová, Žídková

5. 9. Čt

  • Festival Art and Science – IX.A, IX.B
  • 9:00 Přednáška pro děti VI.B SPC

6. 9. Pá

  • Začátek výuky plavání IV.A, IV.B

9. 9. Po

  • Adaptační pobyt VI.A

 10. 9. Út

  • 8:00 Focení 1. tříd (Photodienst)
  • Adaptační pobyt VI.A

11. 9. St 

  • 9:00 Inkluze – závěrečné hodnocení – Lexová, Salamonová, Langrová
  • Kreslení na asfalt – akce ŠD
  • Adaptační pobyt VI.A, VI.B

12. 9. Čt 

  • 8:30 Dopravní výchova III.A
  • Velká cena malých zoologů – výběr 4. – 5. r.
  • Adaptační pobyt VI.B

13. 9. Pá

  • Krajské kolo soutěže Wolfram
  • Adaptační pobyt VI.B

16. 9. Po

  • Divadelní představení – 1. ročník
  • Plány na šk. rok, tematické plány – termín odevzdání

18. 9. St 

  • Dopravní výchova IV.A
  • Šipkovaná – akce ŠD
  • Metodická poradna ZŘ – Salamonová

19. 9. Čt 

  • DVPP Dram. výchova – Slováčková

20. 9. Pá 

  • DVPP Dram. výchova – Slováčková

23. 9. Po

  • DVPP Dram. výchova – Slováčková
  • Výtvarná akce pro rodiče s dětmi – akce ŠD

24. 9. Út

  • DVPP Dram. výchova – Slováčková

25. 9. St 

  • Dopravní výchova IV.B
  • Výtvarná akce pro rodiče s dětmi – akce ŠD

26. 9. Čt

  • Schůzka koordinátorů MAP – Salamonová