Název kroužku | Komu je určen | Doba konání | Vedoucí |
---|---|---|---|
Klub zdatného matematika | 9. tř. | Út,ČT 7:00 – 7:50 | Bahenská Lenka |
Klub zdatného češtináře | 9. tř. | Po, ČT 7:00 – 7:50 | Honajzerová Taťána |
Badatelský kroužek | 3. – 5. tř. | Stř 13:50 – 14:50 | Bahenská Lenka, Sokolová Alena |
Kroužek matematiky | 8. tř. | Dle domluvy | Černá Marie |
Podlavičník – školní časopis | 6. – 9. tř. | Dle domluvy | Stuchlíková Drahomíra, Dočkalová Jarmila |
Basketbal | 1. – 3.tř. | Po, Út, Čt 13:45 – 15:00 | Bartošík Tomáš |
Basketbal | 6. – 9. tř. | Po 7:00 – 7:50 | Bartošík Tomáš |
Florbal | 1. – 5.tř. | St 7:00 – 7:50 | Sedlář David |
Pohybové hry | 6. – 9. tř. | Pá 7:00 – 7:50 | Mýlek Tomáš |
Ekotým | 6. – 9. tř. | Dle domluvy | Šlezingrová Hana, Sokolová Alena |
Sbor | 1. – 9. tř. | Dle domluvy | Slováčková Lenka |
Pulsík-přípravka tanečního souboru Puls | 6 – 7 let | Čt 15:30 – 16:30 | Vondálová Eva |
Taneční mix | 9 – 13 let | Čt 16:30 – 17:30 | Vondálová Eva |
Dopravní kroužek mladého cyklisty I | 4. – 5. roč. | Dle domluvy | Matušek Petr |
Dopravní kroužek mladého cyklisty II | 7. – 8. roč. | Dle domluvy | Matušek Petr |
Wolfram - příprava k vojenské soutěži (6-členný tým, 3+3) | 8. roč. | Dle domluvy | Matušek Petr |
Dívčí klub | 7. – 9. tř. | Stř 14:00 – 15:30 (co 14 dní) | Bahenská Lenka, Sokolová Alena, Honajzerová Taťána |
Klub logiky - robotika | 6. – 9. tř. | Út 14:00 – 15:00 | Hruška Jan |
Konverzace anglického jazyka | 2. stupeň | Dle domluvy | Harazimová Ivana |
Zábavné tvoření | 4. – 7. tř. | Stř 15:30 – 16:30 | Červínková Lada , Dračková Zuzana |
Konverzace německého jazyka | 2. stupeň | Dle domluvy | Harazimová Ivana |
Společenské hry a chování | 3. – 5. tř. | Út 14:00 – 15:00 | Monincová Michaela |
Fashion recyclers (tvoření, ruční práce) | 4. – 7. tř. | Út 15:00 – 16:00 | Monincová Michaela |
Školní parlament | 5. – 9. tř. | St 7:00 – 7:50 (co 14 dní) | Bahenská Lenka |
Kroužky školní družiny (říjen – květen) ve školním roce 2023/24
Název kroužku | Doba konání | Vedoucí | Zakroužkujte | Poznámka |
Keramika | Po
15:00 – 16:30 |
p. Stuchlíková materiál: 200,- Kč/pololetí |
ANO/NE | Max 20 dětí
(10 dětí/1x za 14 dnů) |
Hrajeme si
s angličtinou |
Po
15:00 – 16:00 |
p. Weinholdová
materiál: 100,- Kč/rok |
ANO/NE | Rozdělení dle počtu dětí |
Pohybové hry | Út
15:00 – 16:00 |
p. Lenartová / Z. Dračková na odměny: velký balíček bonbónů/pololetí |
ANO/NE | Rozdělení dle počtu dětí |
Taneční kroužek | St
15:00 – 16:00 |
p. Thimelová na odměny: velký balíček bonbónů/pololetí |
ANO/NE | Max 20 dětí
(+ náhradníci) |
Kroužek vaření
pro 2. až 5. třídu |
St
15:00 – 16:30 |
p. Hlaváčková materiál: 350,- Kč/pololetí |
ANO/NE | Max 20 dětí
(10 dětí/1x za 14 dnů) |
Výtvarný kroužek | Čt
15.00 – 16.45 |
p. Pavlíčková materiál: 200,- Kč/pololetí. |
ANO/NE | Max 15 dětí ve skupině |
Bližší informace spolu s přihláškami dostanou děti v prvním týdnu měsíce září.