Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Čarodějnické veselí v družině

V pátek 28.4. jsme se v družině připravovali na odlet čarodějnic na Petrovy kameny. Nejprve se na košťatech létalo nad stromy a horami až se doletělo na Petráky, potom čarodějnické houfy létaly na košťatech k horám a zpět po jednom i po dvou na 1 metle. Házení netopýrem a krysou ohňovým kruhem (obručí), to jsou oblíbené kratochvíle čarodějnic, stejně tak jako předávání těchto maskotů mezi sebou. Ohnivým dechem bylo třeba přemístit dračí vejce pomocí kouzelného brčka. Nabíhání na lavičky (padlé stromy) a skluz po nich  – opět velká radost čarodějnic, zvlášť když jsou to všechno závody mezi 2 čarodějnickými roji.Podbíhání po živým hadem (lanem) a závěrečný vzájemný boj míčový ukončil naše čarodějnické odpoledne.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení