boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Více zde

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Úspěch v Bredě

Ve čtvrtek 27.4. jsme byli s keramickým kroužkem přebrat cenu za 3.místo v soutěži, kterou vyhlásil Opavský a hlučínský Deník ve spolupráci s OC Breda. Do soutěže s názvem „Velikonoční tvoření“ jsme přispěli bedýnkou se slámovou slepičkou a keramickými kuřátky. Soutěže se zúčastnily školy a školky z Opavy a rozhodovalo hlasování veřejnosti. Po vyhodnocení jsme se z dětmi zúčastnili zábavné dílny ( chemická laboratoř ), kterou v obchodním domě vedli zástupci Světa techniky z Ostravy. Fotky z akce najdete v galerii školy.

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení