Den Stromů 2019

Naše škola se již tradičně připojila k akci pořádané městem Opava při příležitosti Dne Stromů. Letos jsme měli pro malé návštěvníky nachystané aktivity s listy – spojování, vyhledávání co na daný strom nepatří. Cestu zvířátka do úkrytu na stromě, také trixseso se zaměřením na stromy. Při výtvarné činnosti si otisky prstíků vytvořili podzimně zbarvenou korunu stromu.  Příjemnou podzimní atmosféru podtrhlo slunečné počasí. Za aktivní pomoc na stanovišti děkujeme  letošním nováčkům na druhém stupni, zástupcům z obou šestých tříd: Adél Přikrylové, Viki Pawlikové, Natce Svobodové, Aničce Pierníkové, Míšovi Šlezingrovi , Míšovi Šrámkovi,  Honzovi Štencelovi a také Davidovi Štencelovi.

Plán akcí na březen 2021

Od 1. 3. Po

• Distanční výuka pro všechny ročníky školy

• 2.-3.h Beseda pro žáky zaměřená na prevenci v oblasti rizikové komunikace realizované pomocí internetu a mobilních telefonů – VIII.B