Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Hygiena rukou – základ zdraví

Slezská nemocnice v Opavě pořádá pro děti zajímavý edukační program Hygiena rukou. Minulý týden 3.dubna proběhla akce pro naše nejmladší žáky – 1. a 2. třídy. Dětem se přednáška moc líbila, poslouchaly pozorně, doplňovaly informace a odpovídaly na otázky. Učily se, jak si správně umývat ruce a jak je to důležité pro zdraví. Zejména je zaujal přístroj pro kontrolu čistoty rukou, který samozřejmě vyzkoušely. Nutno přiznat, že se tohoto testu se zájmem zúčastnily i učitelky a asistentky. Na videu jsme mohli všichni vidět, jak pečlivě si myjí ruce lékaři i sestřičky v nemocnici. Třešinkou na dortu byl každému darovaný balónek, který potěší každé dítě. Další akce proběhne ještě 29.dubna pro děti 3.a 4. tříd. Moc děkujme paní Janě Bystrické a Bc Gabriele Návratové ze SN Opava, díky kterým se i na naší škole tato zajímavá edukační přednáška mohla uskutečnit.

A nezapomeňte – základ zdraví – čisté ruce!                                                                       Iveta Jelenová
Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení