boženy němcové 2
Zkoumavé čtení

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Karneval v družině

Ve čtvrtek 8.2. jsme uspořádali pro naše děti karneval. Sešli jsme se v tělocvičně a po nezbytném focení masek následovala slavobrána: děti ve dvojicích podbíhaly pod branami, které tvořili ostatní účastníci, dařilo se nám. Na zahřátí jsme si dali taneční hru Metlový tanec a Štronzo. Tanečky jsme dále prokládali soutěžemi: šikovní roztáčeli velké obruče v tanci HULA-HOP, děti zkoušely hvízdat po rozkousání sušenky, což teda nejde a odvážní se snažili rozsednout nafouknutý balonek přivázaný k pasu, a to dá taky zabrat. Zatančili jsme Ptačí tanec, Letkis a dokonce jsme se pokoušeli i o Makarenu. Závěr karnevalu patřil tanci s nafouknutými balonky. Děti se bavily a čas uběhl jako voda………..V galerii budou k nahlédnutí fotky z tohoto maškarního odpoledne.

Plán akcí na leden 2021

23. 12. St – 3.1. Ne

  • Vánoční prázdniny

od 4. 1. Po

  • Prezenční výuka pro 1.a 2.třídu
  • Distanční výuka pro ostatní třídy