Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Karneval v družině

Ve čtvrtek 8.2. jsme uspořádali pro naše děti karneval. Sešli jsme se v tělocvičně a po nezbytném focení masek následovala slavobrána: děti ve dvojicích podbíhaly pod branami, které tvořili ostatní účastníci, dařilo se nám. Na zahřátí jsme si dali taneční hru Metlový tanec a Štronzo. Tanečky jsme dále prokládali soutěžemi: šikovní roztáčeli velké obruče v tanci HULA-HOP, děti zkoušely hvízdat po rozkousání sušenky, což teda nejde a odvážní se snažili rozsednout nafouknutý balonek přivázaný k pasu, a to dá taky zabrat. Zatančili jsme Ptačí tanec, Letkis a dokonce jsme se pokoušeli i o Makarenu. Závěr karnevalu patřil tanci s nafouknutými balonky. Děti se bavily a čas uběhl jako voda………..V galerii budou k nahlédnutí fotky z tohoto maškarního odpoledne.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení