Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Školní kolo recitační soutěže

V pátek 9.2. 2018 se uskutečnilo na naší škole školní kolo v soutěže v dětské recitaci. Přihlášeni byli mladí recitátoři  ve čtyřech soutěžních kategoriích. Nejmladší prvňáčci, kteří  si  vůbec poprvé vyzkoušeli, jaké je to vystupovat před zvědavým obecenstvem, se  zhostili  svého úkolu bez výrazné trémy a podali skvělé výkony. Vítězi nulté kategorie se stali :

Karolína Mojiková (1. místo) a Daniel  Vojtíšek (2. místo) z  I. B. První  soutěžní kategorii tvořily děti ze 2. a 3. tříd, zde podali nejlepší výkony: Vojtěch Osadník (1. místo) z II.A. David Stuchlík (2.místo) z II. A. Porota v této kategorii udělila dvě třetí místa a to Barboře Nociarové a Julii Pavelkové ze  III. B. Druhá soutěžní kategorie, složená z recitátorů ze 4. a 5. tříd, byla velice silně obsazená a zde se nejlépe umístily: 1. místo: Karolína Vavrečková, V. B , 2. místo: Eva Kracíková, V. B a 3. místo získala Marie Beranová, V. B. Velice těžké to měla porota při rozhodování o nejvyšších umístěních ve třetí soutěžní kategorii, v níž bylo také mnoho zástupců, kteří byli navíc výborně připraveni a bylo radost je poslouchat. Nejlépe nám zarecitovala  a v této kategorii zvítězila Nela Pasrbková ze  VI. B, na 2. místě  se umístil Adam Ďurech ze  VII. B a byla opět udělena dvě třetí místa, na něž dosáhly Eliška Bouchalová, VI. B a  Anna Pierniková, VII. B. Ve čtvrté kategorii zvítězila žákyně VIII.B Viktória Kalafová. Všichni soutěžící, kteří obsadili první a druhá místa,  postupují do okrskového kola, jež proběhne v pátek  23.2. 2018 v Loutkovém divadle SVČ Opava.  Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži, organizátorům za vzornou přípravu soutěže,  vítězům srdečně blahopřejeme a přejeme mnoho štěstí v okrskovém kole.

 

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení