Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Keramický kroužek ŠD

V keramickém kroužku školní družiny se děti během roku učily pracovat s keramickou hlínou, používat engobu a nanášet glazury na přežahlé výrobky. S výrobky dětí se bylo možno setkat na vánočním jarmarku, kde se úspěšně prodávaly. Během velikonočních výtvarných dílen byla k vidění výstavka prací z keramického kroužku ŠD i ZŠ. Před Vánoci jsme bodovali s keramickým kroužkem na soutěži vyhlášené MMOpavy (soutěž „Nejkrásnější ozdoba“ – 3.místo) a na jaře opět 3.místo za keramickou velikonoční slepičku s kuřátky ( soutěž MS Deníku a Bredy).  Kolekci úspěchů uzavřelo 2.místo z keramické soutěže Hliněná paráda, kterou pro opavské ŠD pořádá naše družina.Výrobky družinové keramiky zdobí stěny naší jídelny a chodby naší školy. Rovněž v našem školním arboretu zanechal keramický kroužek svou stopu – a to v podobě cedulek k rostlinám, které je třeba průběžně  obnovovat. Během roku jsou na družinových akcích dětem rozdávány medajle, naše, keramické (družinová Superstar, Koloběžkové závody…). V galerii školy jsou zachyceny některé výrobky dětí z posledního období. V příštím školním roce nás čeká nové tvoření v kroužku, s novými zájemci.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení