boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Koloběžkové závody v ŠD

V pátek 15.4. jsme uspořádali pro děti školní družiny koloběžkové závody. Závodníci byli rozděleni podle typu koloběžek na malé a velké koloběžky a závodili ve stejných disciplínách: souboj v rychlé rovné jízdě, slalom mezi kornouty ( s lžící s polystyrenovým vejcem v ruce ) a závod v dojezdu na 1 odraz. Bojovalo se o keramické medajle na 1.-3. místě, diplomy a děti byly odměněny z cen, jež sponzorsky dodali rodiče. Děkujeme všem dětem, které se závodů zúčastnily, přinesly si koloběžky a přilby a s velkou chutí si zajezdily. Foto: zde

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení