Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Školní družina na výletě

V sobotu 16.4. jsme uspořádali sobotní výlet do Hrabyně-Suchých Lazců. Autobusem jsme dojeli do Hrabyně, kde na nás čekalo příjemné překvapení v podobě akce na počest oslav  ukončení 2.světové války a 71.výročí osvobození Československa. Organizátoři připravili pro širokou veřejnost stanoviště Policie ČR a Českého svazu bojovníků za svobodu. Děti si prohlédly výbavu Policie: zbraně, ochranné obleky, auta, policejní člun a tank. Byla pro nás připravena ukázka výcviku policejních psů, děti si potěžkaly české zbraně z 2.světové války, koukly se dalekohledem……Odměnou děti dostaly placku, Pamětní list a tatranku. Po tomto milém zpestření výletu si děti obhlédly tanky u Památníku, posvačily a vydali jsme se na cestu lesem na Přerovec. Výletní den byl pro nás bohatý na setkání se zvířaty, viděli jsme se s pejsky, potkali jsme koníka a viděli papoušky a bohužel jsme v příkopě zahlédli i mrtvého divočáka, evidentně oběť pytláků. Závěrem výletu jsme se občerstvili v hospůdce U Heja a pak již autobusem do Opavy. K doladění výletu přispělo i pěkné slunečné počasí. Fotky z výletu najdete v galerii školy.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení