Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Sbírka pro psí útulek – poděkování

Ráda bych poděkovala všem, kteří se zapojili do akce Školního parlamentu a přispěli do sbírky pro opavský psí útulek. V útulku měli z naší sbírky velikou radost a moc nám děkují! Poděkování se nám dostalo také z Magistrátu města Opavy, jak si můžete přečíst.

Vážená paní ředitelko,

z Městského útulku v Opavě, který provozuje odbor životního prostředí, jsem obdržela informaci, že dne 03.05.2017 bylo do útulku dodáno krmivo, konzervy a pamlsky, které pro zde umístěné kočičky a pejsky sesbíraly děti Vaší školy.  Velmi si vážíme každé takové aktivity a proto bych Vám všem chtěla touto cestou poděkovat za Váš nápad a Vaši snahu přispět na provoz útulku, obzvláště dětem, za jejich zájem o zvířátka, která zde mají přechodný domov.  Přijměte tedy, prosím, poděkování nejen ode mne, ale především od kolegyň, které útulek provozují a o zvířátka v něm pečují. Současně Vám přeji, ať se Vám daří v dětech rozvíjet pěkný vztah nejen ke zvířátkům, ale i k celé přírodě.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ing. Marie Vavrečková

vedoucí odboru

odbor životního prostředí Magistrátu města Opavy

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení