boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Více zde

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Dopravní soutěž ŠD

Skupinka dětí z naší školní družiny se za doprovodu p.vychovatelky Hlaváčkové zúčastnila dopravní soutěže, kterou pravidelně každý rok pořádá pro opavské družiny ŠD Kylešovice. Naši benjamínci z první třídy letos zabojovali a získali pro nás 2.a 3. místo. Na druhém místě se umístil Radek Bielaček z 1.A a na třetím místě Terezka Šťastná z 1.B. Gratulujeme a děkujeme všem dalším závodníkům za sportovní úsilí vyvinuté ve prospěch naší družiny. Fotky ze soutěže v galerii školy.

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení