Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

ŠD – Družinová SUPERSTAR

Dnes jsme v naší družině  uspořádali pro děti soutěž ve zpěvu „Družinovou SUPERSTAR“. Nejprve se přihlásilo osmnáct zpěváčků a pod tíhou dojmů z jejich úžasných pěveckých výkonů se přidali ke zpívání další čtyři. Repertoár byl bohatý, od lidových písní přes populární až po písničky z pohádek. Porota vše pečlivě sledovala, poslouchala a vyhodnotila. Nakonec se na prvních místech umístilo hned osm zpěváků a zpěvaček. Všichni nejlépe vyhodnocení obdrželi diplom a cenu, kterou si mohli vybrat z bohaté nabídky a všichni zúčastnění dostali za svou snahu a odvahu zpívat před celou družinou čokoládu a bonbón.

Děkujeme odborné porotě paní učitelce Ivetě Jelenové, paním vychovatelkám Nadě Weinholdové, Martině Hlaváčkové a slečně Adriance Kalembové za skvělé hodnocení. Také děkujeme všem p. vychovatelkám a dětem za pěveckou přípravu na akci a za výběr moc pěkných písníček.

Těšíme se na další společnou akci!

Hanka Lenartová a Draha Stuchlíková, vychovatelky ŠD 😆

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení