Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

ŠD – „Hledej, poznej“

Ve čtvrtek 3.2.2022 proběhla ve škole celodružinová soutěž „Hledej, poznej“. Protože se blížily pololetní a jarní prázdniny, byla zaměřena na poznávání míst v Opavě a jejím nejbližším okolí. Možná by to děti a jejich rodiče mohlo trošku navnadit ta místa navštívit ve volném čase.

Děti soutěžily ve dvojicích, hledaly ve škole 28 obrázků, poznávaly je a v závěru soutěže měly poskládat fotografii sochy a poznat Boženu Němcovou. Mezi všemi účastníky se na nejlepších místech umístili Fredík Dostál a Ondra Kuča, kteří spolu poznali a správně označili nejvíce míst a kterým moc blahopřejeme k úspěchu. Jejich diplom je vystaven na nástěnce s akcemi školní družiny u vchodu do školy. Všechny děti byly odměněny nejen sladkostmi, ale také věcnými cenami a spoustou informací o tom, co je kolem nás.

Vaše vychovatelky ŠD 🙂

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení