boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Olymp nebo 6.B ?

Po třech letech k nám konečně opět zavítali řečtí bohové. Byli to žáci šesté třidy, kteří si připravili hodinu na téma ,,řecká mytologie“. Každý si vylosoval svého boha nebo bohyni, do kterého se ,,převtělil“, a v krátkém vystoupení seznámil ostatní, jakou oblast měl na starost, jaké měl vlastnosti a někteří i přidali příběh s ním spojený. Aby představa byla dokonalá, přinesly si děti i převleky a symboly, které je charakterizovaly. Celá hodina se vydařila a děti si to užily.

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení