Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Školní družina – Brambory 6x jinak

Ve středu 16. 11. 2022 se v naší družině uskutečnila další společná akce, tentokrát pod názvem „Brambory 6x jinak“. V každém oddělení si paní vychovatelka s dětmi zajímavým způsobem pohrála s bramborami. V prvních třídách děti vytvářely bramborové ježky a nebo se dozvěděly důležité informace o této plodině. V dalších odděleních ŠD se už závodilo. Do závodů se pak připojili i prvňáci, takže na chodbách bylo velmi veselo. Nejdelší oloupanou bramborovou slupku, nejlepší trefu hodem do krabice, přesné góly bramborovým pukem a všechno, co se u nás ve středu dělo, můžete shlédnout v galerii fotografií. A že to dětem šlo! Brambůrek nebo bonbónek jako odměna za každou povedenou trefu určitě také potěšil.

Těšíme se na další společnou akci, vaše vychovatelky.

Plán školních akcí
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení