boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

V Děčíně to cinklo!

Děčínská hala Armex hostila ve dnech 8. a 9. listopadu republikové finále v basketbele chlapců 8. a 9. tříd. Do turnaje se přes kvalifikační turnaje probojovalo šest týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Naše družstvo bylo nalosováno do skupiny A společně s domácí ZŠ Komenského Děčín a týmem z Nymburka. V zahajovacím utkání jsme smolně prohráli s domácím výběrem o jeden bod košem z poslední vteřiny. Abychom postoupili do semifinálových bojů bylo potřeba porazit nymburské družstvo. To se povedlo a po nerozhodném poločasovém stavu 14:14 jsme ve druhé půli zlepšenou hrou porazili Nymburk 49:20. Druhý den nás čekalo semifinále s vítězem druhé skupiny a pozdějším přeborníkem ze ZŠ Branýs na Labem. Toto utkání neproběhlo podle našich představ a po porážce nás čekal boj o bronzovou medaili. V boji o třetí místo se nám do cesty postavila opět domácí ZŠ z Děčína. Odveta nám vyšla a naší borci si po vítězství 39:29 po zásluze z Děčína odvezli bronzové medaile. Po návratu čekalo naše reprezentanty ve škole parádní přivítání se sladkou odměnou. Ještě jednou všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.