Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

V Děčíně to cinklo!

Děčínská hala Armex hostila ve dnech 8. a 9. listopadu republikové finále v basketbele chlapců 8. a 9. tříd. Do turnaje se přes kvalifikační turnaje probojovalo šest týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Naše družstvo bylo nalosováno do skupiny A společně s domácí ZŠ Komenského Děčín a týmem z Nymburka. V zahajovacím utkání jsme smolně prohráli s domácím výběrem o jeden bod košem z poslední vteřiny. Abychom postoupili do semifinálových bojů bylo potřeba porazit nymburské družstvo. To se povedlo a po nerozhodném poločasovém stavu 14:14 jsme ve druhé půli zlepšenou hrou porazili Nymburk 49:20. Druhý den nás čekalo semifinále s vítězem druhé skupiny a pozdějším přeborníkem ze ZŠ Branýs na Labem. Toto utkání neproběhlo podle našich představ a po porážce nás čekal boj o bronzovou medaili. V boji o třetí místo se nám do cesty postavila opět domácí ZŠ z Děčína. Odveta nám vyšla a naší borci si po vítězství 39:29 po zásluze z Děčína odvezli bronzové medaile. Po návratu čekalo naše reprezentanty ve škole parádní přivítání se sladkou odměnou. Ještě jednou všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení