Vánoční den

Ve čtvrtek 14.12. jsme v naší škole uspořádali Vánoční den. „Vánoce aneb škola všem otevřená“ je náš tradiční projekt, kterým umožňujeme rodičům a dětem poznat zázemí školy z jiné, svátečnější strany. Po celé, vánočně vyzdobené škole byly otevřeny výtvarné dílničky, kde dětem za pomoci učitelů, vychovatelek i rodičů vznikaly pod rukama drobné adventní dekorace. Pracovalo se s papírem (roztomilý andílek, nadýchaná hvězda), keramickou hlínou ( svícen a zlatě zdobená hvězdička), malovalo  se na krásně červené jablíčko, po rukama voněly včelí pláty, pro ptáčky se navlékal  ořechový věneček. Jednoduchá ozdoba z červeného a bílého filcu dodá sváteční nádech při výzdobě dveří a pokojík jistě ozdobí miloučký stromeček z bílomodré látky.

Dobrodruzi mohli navštívit také naši alchymistickou dílnu a pro odpočinek posloužilo pokoukání na sestřihy starších ročníků našeho vánočního projektu. Od 17.00 hodin se bylo možno zaposlouchat do vánočních písní, které nádherně zazpívaly děti naší školy A nechyběl náš jarmark, letos mimořádně bohatý na nabídku výrobků, které pro návštěvníky připravily děti naší školy pod vedením pedagogů, a to v hodinách výtvarné výchovy a kroužcích ŠD. Celou školou to také vonělo z kavárny, která jako vždy nabízela posezení a pohodu. Děkujeme všem za hojnou návštěvu, za příspěvky na dobrovolné vstupné a nákupy. Takto získané finance podporují charitativní projekt naší školy „Adopce na dálku“. Rovněž nás velmi těší vaše příznivé a pochvalné reakce, což nás motivuje do dalšího ročníku a přejeme všem krásné a klidné Vánoce.

Plán akcí na duben 2021

• Velikonoční prázdniny

Od 1. 4. – do 30. 4.

• Videokurz E-bezpečí pro rodiče (informace v EŽK)