Vánoční den

Ve čtvrtek 15.12.2016 se v naší škole uskutečnil  projekt Vánoce aneb škola všem otevřená. Již tradičně se dveře školy otevřely dětem a rodičům, kteří mohli navštívit naše vánoční výtvarné dílny, bohatý jarmark a příjemnou kavárnu. Vánoční vystoupení dětí 4.-5. tříd a pěveckého sboru naší školy se nově konalo ve dvou termínech, a to od 16 a 18 hodin. Slavnostně nazdobená tělocvična a škola dodala našemu dni krásnou vánoční atmosféru. Děkujeme všem rodičům, kteří přispěli materiálově na výtvarné dílny, rodičům, jež přivezli do školy stromečky, chvojí a jmelí a všem rodičům a dětem, kteří naši školu ve čtvrtek navštívili, zakoupili na jarmarku vánoční výrobky ( příspěvek na adopci na dálku), poseděli v kavárně a vyráběli vánoční drobnosti ve výtvarných dílnách. Vaše pochvalné reakce jsou nám motivací do dalších ročníků. Přejeme všem krásné Vánoce doma v rodině.