Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Certifikát – 800 stromů pro Opavu

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Živi s živly

V pátek 14. 6. proběhl v kulturním centru KUPE minifestival Fest Fest ve spolupráci ZUŠ Vladislava Vančury z Háje ve Slezsku a naší školy. Žáci 6. třídy si v hodinách dramatické výchovy vymysleli a nacvičili představení s názvem Živi s živly. Myšlenka tohoto pohybového divadla spočívala v tom, že bychom se neměli obracet k přírodě zády. Měli bychom s přírodou kooperovat a souznit. Jedině tak budeme šťastní. Všichni žáci – Ondra, Maruška, Laura, Evelína, Saša, Laura, Danka, Niki, Honza, Ela, Dian, Terezka, Nela – se do projektu pustili s elánem a tvůrčím nasazení. Děti se vskutku překonaly, pro mnohé z nich to bylo jejich „poprvé“ – první veřejné vystoupení. Mají náš obdiv. Děkujeme všem, kteří nás podpořili!

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení