Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Adaptační kurz 6.A a 6.B

I letos strávili naši šesťáci 3 dny v Žimrovicích na adaptačním kurzu. Seznamovali se s novými spolužačkami a spolužáky, s novými třídními učiteli, a snažili se připravit na změny, které je čekají po vstupu na 2. stupeň. Kromě různých stmelovacích aktivit, které pro ně připravilo naše školní poradenské pracoviště, plnili úkoly související s POKOSem (příprava občanů k obraně státu). Děti si tak vyzkoušely práci s mapou, střelbu na terč a jak se chovat při mimořádných událostech. Svou statečnost potom všichni prokázali při stezce odvahy. Také jsme se vydali na výšlap a jelikož nám většinou přálo pěkné podzimní počasí, pobyt v přírodě jsme si užili a někteří se domů vrátili i s „výslužkou“ z lesa v podobě hub.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení