Poprázdninová stmelovací aktivita třídy 7.A – LASERTAG

Protože se nám v červnu ve Slavkově na LASERTAGU  u pana Kociána moc líbilo,  slíbili  jsme si, že se sem  jako třída zase co nejdříve vrátíme. A protože si u laserového střílení  si užíváme  spoustu legrace a musíme se sehrát v jednotlivých týmech, jako velice vhodná doba  se nám jevil začátek září, kdy se vracíme zpátky do školních lavic a zase si na sebe  pomalu zvykáme. Vybrali jsme tedy datum 12.září. Původně velice příznivá předpověď počasí  se však v průběhu noci  dramaticky změnila a počasí si s námi vyloženě pohrálo. Ráno velice deštivo a sychravo, což nás jako správnou partu od společného výletu vůbec neodradilo. Vydali jsme se pěšky směr Slavkov a po hodině dorazili na místo, kupodivu nám nepršelo, i když déšť  celou dobu doslova visel na vlásku. V pohodě jsme si užili svoje naplánované  hry a autobusem se vrátili do školy na oběd. Naši třídu zkrátka nerozhodí jako celek absolutně  nic  a jsme holky a kluci  do nepohody.