Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Poprázdninová stmelovací aktivita třídy 7.A – LASERTAG

Protože se nám v červnu ve Slavkově na LASERTAGU  u pana Kociána moc líbilo,  slíbili  jsme si, že se sem  jako třída zase co nejdříve vrátíme. A protože si u laserového střílení  si užíváme  spoustu legrace a musíme se sehrát v jednotlivých týmech, jako velice vhodná doba  se nám jevil začátek září, kdy se vracíme zpátky do školních lavic a zase si na sebe  pomalu zvykáme. Vybrali jsme tedy datum 12.září. Původně velice příznivá předpověď počasí  se však v průběhu noci  dramaticky změnila a počasí si s námi vyloženě pohrálo. Ráno velice deštivo a sychravo, což nás jako správnou partu od společného výletu vůbec neodradilo. Vydali jsme se pěšky směr Slavkov a po hodině dorazili na místo, kupodivu nám nepršelo, i když déšť  celou dobu doslova visel na vlásku. V pohodě jsme si užili svoje naplánované  hry a autobusem se vrátili do školy na oběd. Naši třídu zkrátka nerozhodí jako celek absolutně  nic  a jsme holky a kluci  do nepohody.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení