Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Přespávačka ve škole

Z úterý 13. 6. na středu 14. 6. proběhla skvělá akce – “baskeťácká přespávačka”. Se souhlasem naší velmi vstřícné paní ředitelky Ivany Lexové a za dohledu skvělého pana školníka Odysea Andronikidise jsme měli zážitek z nocování v tělocvičně. Celá akce proběhla výborně a všichni jsme se výtečně bavili. Program byl nabitý a zahrnoval hlavně basket, který máme moc rádi, ale také společenské hry a povídání. Po improvizovaném turnaji jsme využili naši školní kuchyňku, připravili jsme si chutnou večeři a zbytek večera jsme strávili ve velmi příjemné atmosféře. Druhý den jsme zahájili opět basketbalovým zápasem a poté jsme se již věnovali našim běžným školním povinnostem.

 Baskeťáci z 9.A

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení