Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Školní družina + 3. A „Ukliďme Česko“

V pondělí 17. 10. 2022 se celá třída 3. A zúčastnila celorepublikové akce „Ukliďme Česko“. Oproti původnímu plánu uklízet v městských sadech jsme se rozhodli vyčistit park v Sadech svobody. Uklízet Česko jsme se vydali směrem od Ptačího vrchu, pak kolem Obecního domu a ke Dvořákovým sadům a po cestě sbírali všelijaké odpadky a že jich bylo! Všichni jsme byli „vyzbrojeni“ rukavicemi a velkým pytlem a samozřejmě poučeni o bezpečnosti a ochraně zdraví. Jak se nám to dařilo, mohly vidět maminky s dětmi v parku, kolemjdoucí a také jsme všechno zaznamenali na fotografiích. Děti byly nadšené, že mohou přiložit ruku k dílu a pomoci vyčistit park, kam si chodí hrát a procházet se. Určitě v tom budeme i nadále pokračovat. Zkuste to s námi! Děkujeme. 😛

Pečlivý dozor: Hanka, Simča, Hanka a Draha 😎

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení