Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Certifikát – 800 stromů pro Opavu

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Školní družina + 3. A „Ukliďme Česko“

V pondělí 17. 10. 2022 se celá třída 3. A zúčastnila celorepublikové akce „Ukliďme Česko“. Oproti původnímu plánu uklízet v městských sadech jsme se rozhodli vyčistit park v Sadech svobody. Uklízet Česko jsme se vydali směrem od Ptačího vrchu, pak kolem Obecního domu a ke Dvořákovým sadům a po cestě sbírali všelijaké odpadky a že jich bylo! Všichni jsme byli „vyzbrojeni“ rukavicemi a velkým pytlem a samozřejmě poučeni o bezpečnosti a ochraně zdraví. Jak se nám to dařilo, mohly vidět maminky s dětmi v parku, kolemjdoucí a také jsme všechno zaznamenali na fotografiích. Děti byly nadšené, že mohou přiložit ruku k dílu a pomoci vyčistit park, kam si chodí hrát a procházet se. Určitě v tom budeme i nadále pokračovat. Zkuste to s námi! Děkujeme. 😛

Pečlivý dozor: Hanka, Simča, Hanka a Draha 😎

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení