boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Učíme se ve Světě techniky i ve Slezském muzeu

Díky dobré hygienické situaci se opět rozjíždějí exkurze a přednášky, které dětem naší školy přinášejí řadu nových vědomostí, praktických dovedností a zážitků. Dnes jsme třeba s dětmi ze 4.B navštívili oblíbený Svět techniky v Ostravě. Kromě programu Drátování, díky kterému jsme si všichni odnášeli originální vlastnoručně vyrobený dárek, jsme se opět vydali do zdejších expozic. Tentokráte jsme se zaměřili hlavně na přírodu, nakoukli jsme dovnitř obří šnečí ulity, viděli jsme zajímavé brazilské šneky, gekony. Nakoukli jsme ale i do expozice Vesmír nebo Lidské tělo. Svět techniky přináší vždycky něco nového a zajímavého. Před týdnem jsme zase vydali do Slezského muzea v Opavě na program Středověká města. Díky tomu se naše výuka opět stává pestřejší a podnětnější!

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení