boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Ve světě financí

Ve spolupráci s Českou spořitelnou probíhá ve 2. a 4. ročnících naší školy zajímavá výuka finanční gramotnosti. Po úvodní prezentaci lektorky a za pomocí interaktivní hry i pracovních sešitů jsme se čtvrťáky připravovali organizaci závodu pro domácí mazlíčky. Děti chystaly rozpočet akce, pochopily pojmy příjmy a výdaje, diskutovaly nač a zda si vůbec půjčovat peníze… Na závěr došlo i k fiktivnímu (foukacímu) závodu. Vyhráli všichni, kdo se ve světě financí neztratili teď, ale ani v budoucnosti. Držme jim palce.

Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení