Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Veletrh povolání Opava 2023

I v letošním roce připravila Okresní hospodářská komora Opava ve spolupráci s Úřadem práce ČR pro  žáky a jejich rodiče Veletrh povolání Opava. Akce proběhne ve dnech 18. a 19. října 2023 opět v prostorách Víceúčelové haly Opava a jejím bezprostředním okolí. Vystavovat letos bude 36 středních škol a více než 50 zaměstnavatelů z Opavska a okolí. Návštěva veletrhu je vhodná nejen pro žáky devátých, ale také osmých tříd.

Stejně jako v předešlých ročnících, i letos bude pro školy, které přijíždějí z okolí Opavy zajištěna kyvadlová doprava.

Součástí veletrhu  je také ON-LINE setkání zaměřené na kariérové poradenství (pro žáky, jejich rodiče) – jak podporovat dítě při volbě povolání 5. 10. 2023 od 16:00 na Google Meet.Na akci se můžete přihlásit prostřednictvím QR kódu uvedeného v pozvánkách a na plakátech. Medailonky vystupujících a témata, o kterých budou hovořit naleznete na www.veletrhpovolani.cz

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení