Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Kdo najde Černého Petra?

V březnu jsme pro děti na 1. stupni obdrželi pracovní sady se semínky barevných rajčátek v rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol – Černý Petr se vrací! Cílem této akce bylo probudit v dětech zvědavost, naučit je pěstovat a zažít si celou cestu od semínka pro šťavnatý plod. V dnešní uspěchané a přetechnizované společnosti je to takový malý návrat ke kořenům a přírodě. Děkujeme společnosti COME vending s.r.o. za tuto velmi potřebnou aktivitu. Děti si tak ve třídách vyzkoušely setí a předpěstování svých rajčátek. Rostlinky si už nyní odnášely domů na rozsazení a dopěstování na balkonech nebo v zahradě. Možná mezi těmi svými rajčátky najdou i zvláštní odrůdu s názvem „Černý Petr“. Přejeme všem, ať se zadaří!

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení