Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024
Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

ŠD – Sobotní výletování

Dnes jsme se skupinkou dětí vyrazili na výlet. Autobusem jsme dojeli na zastávku ve Starých Těchanovicích (Kružberk) a lesem se prošli až na přehradu Kružberk. Zajímavou stezkou kolem řeky jsme se pak vydali směrem k Davidovu mlýnu. Po cestě jsme obdivovali naši přírodu a navštívili hospůdku Velké Sedlo, kde jsme se trošku občerstvili. Nakonec jsme došli k vytouženému lanovému centru, všechno prolezli, dali si obídek z baťůžků, zmrzku nebo nanuk a plni dojmů vesele odjeli směrem domů. Všichni jsme se shodli na tom, že je u nás moc krásně. Po celou dobu výletu jsme hráli tajnou a napínavou kolíčkovou hru, třeba se k ní v družině ještě vrátíme, tak dávejte pozor… Těšíme se na další akce! Vych. H. Lenartová, D. Stuchlíková 🙂

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 12/2023

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení