Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Certifikát – 800 stromů pro Opavu

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

ŠD – Sobotní výletování

Dnes jsme se skupinkou dětí vyrazili na výlet. Autobusem jsme dojeli na zastávku ve Starých Těchanovicích (Kružberk) a lesem se prošli až na přehradu Kružberk. Zajímavou stezkou kolem řeky jsme se pak vydali směrem k Davidovu mlýnu. Po cestě jsme obdivovali naši přírodu a navštívili hospůdku Velké Sedlo, kde jsme se trošku občerstvili. Nakonec jsme došli k vytouženému lanovému centru, všechno prolezli, dali si obídek z baťůžků, zmrzku nebo nanuk a plni dojmů vesele odjeli směrem domů. Všichni jsme se shodli na tom, že je u nás moc krásně. Po celou dobu výletu jsme hráli tajnou a napínavou kolíčkovou hru, třeba se k ní v družině ještě vrátíme, tak dávejte pozor… Těšíme se na další akce! Vych. H. Lenartová, D. Stuchlíková 🙂

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení