Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Certifikát – 800 stromů pro Opavu

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Výlet do Štramberku

V úterý 18. 6. jsme s dětmi 1.A a 2.B zajeli na náš školní výlet do Štramberku. Toto malebné městečko nabízí spoustu aktivit a zajímavostí pro turisty. My jsme se nejprve zašli podívat na jeskyni Šipku, kde jsme se dokonce setkali a vyfotili s pračlověkem Bertíkem. Pak jsme se vydali do pekárny známých štramberských uší, dověděli jsme se pověst, proč se zde pečou, a dokonce jsme si i vyzkoušeli jejich výrobu pomocí speciálních forem. Moc nám pak chutnaly. Blízká minizoo potěšila děti zajímavými tvorečky. Vše jsme nakonec završili ještě skákáním, jucháním, klouzáním ve velkém skákacím hradě. Výlet jsme si i přes ranní zpoždění našeho autobusu všichni moc užili.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení