Lyžařský výcvikový kurz

Naše škola každoročně pořádá zimní lyžařský výcvikový kurz pro žáky 2. stupně v horském středisku Dolní Morava, které se nachází mezi Jeseníky a Orlickými horami, na úpatí Kralického Sněžníku (1.424 m), severně od města Králíky.

lyzak01

Termín pořádání LVK pro rok 2020/2021: 14. února – 19. února 2021 (neděle – pátek).
Ubytování nám poskytuje penzion Moravanka (http://www.dolni-morava.cz/moravanka.htm).

lyzak03

Výcvik probíhá ve sjezdovém lyžování a snowboardingu. Zkušení instruktoři, držitelé licencí, vedou žáky postupně od úplných začátků k bezpečnému lyžování, k řezaným obloukům, carvingu. V závěru výcviku pořádáme i různé soutěže.

Sponzorské dary (finanční, ale i věcné – firemní, reklamní předměty, sladkosti) jsou vítány.

V ceně týdenního pobytu je doprava autobusy, ubytování, plná penze a permanentky. V případě, že si žáci chtějí půjčit lyžařské vybavení na místě, hradí si toto sami. Na dopravu nám přispívá SRPDŠ při ZŠBN Opava.

Cena lyžařského kurzu pro školní rok 2020/2021 je 2.500,- Kč, kterou platí zástupci žáka na účet školy. Variabilní symbol bude přidělen. Příspěvek MMO, 2.000,- Kč na žáka zůstává. (Celková cena kurzu je tedy 4.500,- Kč.)

Kurz začíná v neděli dopoledne odjezdem od školy, prvním jídlem v penzionu je večeře. V pátek se končí obědem. Příjezd je v odpoledních hodinách (cca 15. hod.) zpět k budově školy.

Fotografie a videa z minulých LVK najdete zde.
  • Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte: formulář ke stažení zde
  • Prohlášení o bezinfekčnosti: formulář ke stažení zde
Kontakt: