Aktuálně
  • Nenechte si ujít informační systém obsahující vzdělávací nabídku středních škol – více na www.infoabsolvent.cz
  • Naše škola je zapojena do projektu Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol. Bližší informace o projektech naleznete zde.

Klub rodičů ve šk. r. 2019/2020

Boženy Němcové 2 -

Mobil: +420 731 194 786

Nejlepší žáci školy

2019František Jaroš, 9.B – František vytvořil aplikaci na školních webových stránkách, jejímž prostřednictvím lze sledovat stáří stromu, který žáci školy zasadili ke stému výročí vzniku republiky. Vytvořil rezervační systém, jehož prostřednictvím si rodiče školy rezervují vstupenky na vánoční besídku a školní ples. Účastní se akcí školy, pořizuje fotografie, natáčí akce a následně zpracovává videa. Sám si připravuje pokusy do fyziky a chemie, které prezentuje třídě. Je vždy ochoten poradit s problémy s počítači a ve svém volném čase ochotně pomáhá s údržbou výpočetní techniky ve škole.

2018 – Michaela Valtrová, 8.B – za výborné výsledky po celou dobu školní docházky, dosahování předních míst v soutěžích, zodpovědnost, snahu, ochotu a píli.

2017Kateřina Michalisková, 9.A – za založení a vysílání školní televize Božka Zprávy, aktivní přístup na olympiádách a soutěžích, za výborné výsledky ve studiu, snahu, ochotu a píli.

2017Jiří Heralt, 9.A – za založení a vysílání školní televize Božka Zprávy, úspěchy v soutěžích, ochotu a píli.

2016Tomáš Kurka, 9.B – za výborné studijní výsledky, ochotu, svědomitost, kytarový doprovod pěveckého sboru a úspěchy v soutěžích.

2015Veronika Urbancová, 9.A – za velmi dobré studijní výsledky po celou dobu školní docházky, za aktivní přístup a ochotu při organizování různých akcí školy.

2014Marie Solná, 9.B – za vynikající studijní výsledky po celou dobu  školní docházky, vynikající umístění v několika školních soutěžích, ochotu a pomoc při organizování různých akcí.

2013Hana Rychtarová, 9.B – za vynikající studijní výsledky po celou dobu  školní docházky, výborné výsledky v soutěžích, ochotu a aktivitu.

2012 Matěj Mik, 9.A – za vynikající studijní výsledky po celou dobu školní docházky a výborné výsledky v soutěžích, zejména matematických, v anglickém jazyce a basketbalu.

2011 Kristýna Musilová, 9.B – za výborné studijní výsledky, ale také vynikající výsledky v počítačových soutěžích a pomoc při organizování mnoha školních akcí např. Všudybýlek, moderování besídky a další.

2010 Adéla Solská , 8.A – za vynikající úspěchy v plavání (opavský plavecký talent), ctižádost, pracovitost a výborné výsledky ve studiu.

2009 Alice Petlachová , 9.B – za všestrannost – úspěchy v soutěžích, pracovitost, ctižádost i výborné výsledky ve studiu.

2008 Vendula Čermáková, 9.A – za mimoškolní činnost a životní optimismus.

2007 Karolína Martínková a Daniela Škrobánková, 9.B – za úspěchy v soutěžích, práci pro školní časopis a vynikající výsledky ve studiu po celou dobu školní docházky.

2006 Karolína Martínková, 8.B – za úspěchy v soutěžích, práci pro školní časopis a vynikající výsledky ve studiu.

Kalendář akcí na říjen 2019

1. 10. Út

• 1.10. – 7.10. Logická olympiáda 1. stupeň

• Soutěž „Kreslím, kreslíš, kreslíme“