Pro budoucí prvňáky

Vážení rodiče,

zápis k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025 proběhne 4. dubna od 14:00 do 18:00 a 5. dubna od 14:00 do 18:00. Od 25. března si budete moci zarezervovat čas zápisu a v případě zájmu budete moci předem vyplnit zápisní list, který na toto místo rovněž přiložíme.

V záložce Pro předškoláky vidíte aktuální nabídku aktivit, kterých se můžete zúčastnit se svými dětmi ještě před zápisem.

Stanovení počtu žáků: zde

Těšíme se na vás.

Máte doma MiND dítě? Je váš potomek zvídavý, kreativní, intenzivní, nestandardní, má divergentní myšlení, nekonformní jednání, rád experimentuje,…?

Zavádíme od 1. 9. 2022 do výuky žáků 1. tříd obohacující hodiny pro žáky nadané a mimořádně nadané (MiND). Rozšíření výuky bude probíhat v rámci projektu Podpora škol vzdělávajících nadané a mimořádně nadané děti a žáky na základě screeningu intelektového nadání dítěte v rámci zápisu do 1. tříd. Rodičům nadaných dětí bude následně nabídnuta diagnostika IQ a intelektového nadání v prostředí školy a zařazení dítěte do obohacujících hodin. Cílem školy je spokojenost a úspěch MiND dítěte a rozvoj nadání s důrazem na propojení kognitivních schopností, sociálně-emočních dovedností, měkkých dovedností a talentu.

Máte otázky ke školní zralosti svého dítěte? Možná Vám při hledání odpovědí bude nápomocná tato příručka. Stáhněte zde.