Učebna pod širým nebem

Pro budoucí prvňáky

Máte doma MiND dítě? Je váš potomek zvídavý, kreativní, intenzivní, nestandardní, má divergentní myšlení, nekonformní jednání, rád experimentuje,…?

Zavádíme od 1. 9. 2022 do výuky žáků 1. tříd obohacující hodiny pro žáky nadané a mimořádně nadané (MiND). Rozšíření výuky bude probíhat v rámci projektu Podpora škol vzdělávajících nadané a mimořádně nadané děti a žáky na základě screeningu intelektového nadání dítěte v rámci zápisu do 1. tříd. Rodičům nadaných dětí bude následně nabídnuta diagnostika IQ a intelektového nadání v prostředí školy a zařazení dítěte do obohacujících hodin. Cílem školy je spokojenost a úspěch MiND dítěte a rozvoj nadání s důrazem na propojení kognitivních schopností, sociálně-emočních dovedností, měkkých dovedností a talentu.

Zápis žáků proběhne v dubnu 2023, veškeré upřesňující informace budeme doplňovat.

Máte otázky ke školní zralosti svého dítěte? Možná Vám při hledání odpovědí bude nápomocná tato příručka. Stáhněte zde.

Příručka o školní zralosti

Plán školních akcí