Učebna pod širým nebem

Pro budoucí prvňáky

Výsledek zápisu k základnímu vzdělávání

vysledky-zapis-2022

Máte doma MiND dítě? Je váš potomek zvídavý, kreativní, intenzivní, nestandardní, má divergentní myšlení, nekonformní jednání, rád experimentuje,…?

Zavádíme od 1. 9. 2022 do výuky žáků budoucích 1. tříd obohacující hodiny pro žáky nadané a mimořádně nadané (MiND). Rozšíření výuky bude probíhat v rámci projektu Podpora škol vzdělávajících nadané a mimořádně nadané děti a žáky na základě screeningu intelektového nadání dítěte v rámci zápisu do 1. tříd. Rodičům nadaných dětí bude následně nabídnuta diagnostika IQ a intelektového nadání v prostředí školy a zařazení dítěte do obohacujících hodin. Cílem školy je spokojenost a úspěch MiND dítěte a rozvoj nadání s důrazem na propojení kognitivních schopností, sociálně-emočních dovedností, měkkých dovedností a talentu.

Stanovení počtu žáků v 1. ročníku: zde

Zápis ZŠ_2022_23

Máte otázky ke školní zralosti svého dítěte? Možná Vám při hledání odpovědí bude nápomocná tato příručka. Stáhněte zde.

Příručka o školní zralosti