boženy němcové 2
Zkoumavé čtení

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Další informace

Další informace týkající se přijímacího řízení na střední školy ve školním roce 2015/2016 v Moravskoslezském kraji

Stejně jako ve školním roce minulém vyhlásilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy pokusné ověřování organizace přijímacího řízení do oborů středního vzdělání s maturitní zkouškou s využitím centrálně zadávaných jednotných testů (dále také pokusné ověřování). Nastavení systému pokusného ověřování zůstalo téměř totožné jako v loňském školním roce, takže realizátorem je Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT), přičemž do pokusného ověřování se mohou zapojit střední školy všech zřizovatelů s&n bsp;maturitními obory vzdělání, s výjimkou oborů s talentovou zkouškou. Úplné znění pokusného ověřování je k dispozici na stránkách MŠMT. Bližší podrobnosti k organizaci konání jednotného testování jsou zveřejněny na stránkách CERMATu.

V letošním školním roce budou opět všichni uchazeči hlásící se do maturitních oborů ve středních školách přihlášených do pokusného ověřování konat jednotné testy z českého jazyka a matematiky. Seznam přihlášených středních škol v Moravskoslezském kraji je zveřejněn na webových stránkách kraje www.msk.cz. Seznam přihlášených škol za celou republiku je zveřejněn na stránkách www.cermat.cz.

V Moravskoslezském kraji se k pokusnému ověřování přihlásilo celkem 94 středních škol. Zapojí se do něj všechny střední školy s maturitními obory zřizované Moravskoslezským krajem (tj. 79 středních škol), dále je přihlášeno 12 soukromých středních škol (z celkového počtu 35 soukromých středních škol v našem kraji s maturitními obory vyjma oborů s talentovou zkouškou), 2 církevní střední školy a 1 střední škola zřizovaná obcí (přihlásily se všechny církevní a obecní střední školy v kraji).

Plán akcí na leden 2021

23. 12. St – 3.1. Ne

  • Vánoční prázdniny

od 4. 1. Po

  • Prezenční výuka pro 1.a 2.třídu
  • Distanční výuka pro ostatní třídy