Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Osmáci navštívili Veletrh povolání

Třída  8.A  vyrazila dne 18.10,  na  Veletrh povolání, který pokládáme za skvělou příležitost pro načerpání  cenných  informací  k budoucímu profesnímu zaměření. V letošním roce zde střední školy a zaměstnavatelé představili více než 100 zaměstnání a oborů, jimž by se  v našem regionu mohli žáci naučit  a případně se jim věnovat v rámci zaměstnání ve firmách, podnicích a institucích, či ve svém vlastním podnikáni. Naskytla se jim výborná možnost nahlédnout do světa profesí, jež by je mohly zajímat, a zároveň měli možnost zeptat se odborníků přímo na otázky, které je aktuálně zajímaly. Zástupci středních škol ochotně odpovídali na dotazy týkající se délky, náročnosti studia, nabízených studijních oborů  a možnosti dalšího uplatnění na trhu práce. Součástí prezentace studia na jednotlivých školách byly také konkrétní ukázky toho, co se studenti ve škole při studiu opravdu naučí. A tak se naši kluci a holky ptali přímo studentů, ochutnávali, prohlíželi si výrobky, vyzkoušeli si některé činnosti přímo prakticky na místě. Letošní veletrh se opravdu povedl a osmáci odcházeli doslova nadšení. Možná, že právě dnes si někteří z nich vybrali svoje budoucí zaměstnání.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení