Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Certifikát – 800 stromů pro Opavu

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

VIII.A na Lysé

Slunečný den 25.6. byl pro naši třídu jako stvořený pro parádní výšlap na Lysou horu. Počasí bylo jako na objednávku, možná na poměrně náročný terén  až příliš teplo, ale to nás v našem společném odhodlání porazit nejvyšší horu Beskyd nezastavilo. Když jsme vystoupili na nádraží v Ostravici, už se na nás  Lysá z dálky smála, zbývalo jen vyrazit. Stačilo se vydat  po červené a za dvě hodinky jsme byli nahoře. Odměnou nám byl krásný výhled na okolí a skvělé občerstvení, které jsme si užívali. Dolů už to v podstatě šlo samo. Jen ty nohy nás po příjezdu zpátky do Opavy malinko zlobily, přece jen jsme měli našlapáno bezmála 25 km. Dokázali jsme si, že nejsme žádná párátka a jsme prostě borci do nepohody. Na tenhle výlet budeme opravdu dlouho vzpomínat.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení