Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Zvítězili jsme na Kolofíku ve virtuálním svařování

Dne 27.2. se zástupci naší školy, konkrétně kluci z VIII.A, zúčastnili soutěže ve virtuálním svařování na SŠT Kolofík a  v soutěži jednotlivců  se naši  zástupci umístili na 1. místě a výborném 4. místě, v soutěži družstev pak  na vynikajícím 2. místě. Soutěž je určená žákům 8. ročníků základních škol. Je vhodná je pro žáky a žákyně, kteří mají zájem o strojírenskou techniku a tvořivou práci. Soutěžilo se na čtyřech svářečkách značky SOLDAMATIC , které pracují ve virtuální realitě a   při práci se tedy nevytváří žádný výrobek. Jednotlivé výkony byly zaznamenávány  v počítačovém programu, který ho na konci každého svařovacího cyklu vyhodnotil. Každý soutěžící měl tři pokusy bez možnosti tréninku, o to více si vítězství ceníme. Během dopoledne  měli naši žáci možnost navštívit  a prohlédnout si  i  dílnu CNC strojů a laboratoř virtuální reality. Děkujeme osmákům  za vzornou reprezentaci školy a vítězi

srdečně blahopřejeme k dosaženému úspěchu .

 

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení