Lyžařské závody 2023

Dne 17. března 2023 se konal Pohár primátora města Opavy ve sjezdovém lyžování v Karlově pod Pradědem. Celé družstvo bylo tvořeno třinácti žáky různých ročníků, kteří se na závody hodně připravovali. Jejich tvrdá práce a snaha se nakonec vyplatila, protože se někteří z nich dokázali umístit v TOP 10 v rámci své kategorie. To je velký úspěch, protože konkurence byla velmi silná a žáci museli soutěžit se školami z celého regionu. Jedním z největších přínosů závodu byla však skvělá atmosféra mezi žáky. Ukázali se jako skvělá parta, která dokáže spolupracovat a navzájem se podporovat. I přes to, že žáci nevyhráli v celkovém umístění závodů, odvezli si cenné zkušenosti a motivaci pro další rok. Jsou hrdí na své výkony a těší se na další závody.

Kromě sportovních výkonů, stojí za zmínku i organizační stránka závodu. Celá akce byla skvěle připravena a průběh závodů proběhl bez větších problémů. Organizátoři se postarali o bezpečnost a pohodlí všech účastníků. Za to jim patří velké díky.

Všem děkuji za reprezentaci školy, Mgr. Jan Hruška