Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Hurá na republikové finále!

Středa 2. listopadu přinesla naší škole další basketbalový úspěch. Naši basketbalisté se stali krajskými přeborníky a postoupili na celorepublikové finále do severočeského Děčína.  Naší borci opět nepoznali během finálového turnaje hořkost porážky a tak zcela zaslouženě zvítězili. Nejprve si poradili s chlapci z karvinského gymnázia a poté také s Frýdkem-Místkem. O prvenství se hoši z Božky porvali s domácím ostravským výběrem. V tomto duelu naši chlapci podali velmi kvalitní a obětavý výkon a s přehledem vyhráli. Není už náhoda, že chlapci z naší školy jedou opět na republikové finále. Vždyť za posledních sedm let se závěrečného turnaje účastníme po páté a to se díky koronavirové krizi mezi léty 2020 a 2021 žádné soutěže nekonaly. Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí ve finále.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení