Fotografická soutěž – Czech Photo Junior

Dobrý den, všem žákům,

ráda bych Vás informovala na probíhající soutěž Czech Photo Junior. Tuto soutěž pořádá společnost Czech Photo, která každoročně vyhlašuje prestižní fotografické soutěže. Letos poprvé zahrnula do soutěže kategorii pro Juniory, to znamená, že i Vy se můžete této soutěže zúčastnit.
  • Téma soutěže jsou volně žijící zvířata (savci, ptáci, plazi, obojživelníci, bezobratlí, ryby…), zvířata v zoologických zahradách, rostliny, houby, krajina, zkrátka příroda, která nás obklopuje.

• Fotografie můžete pořídit jak mobilními telefony, tak fotoaparáty.
  • Požadavkem pořadatele soutěže je, aby fotografie měla velikost minimálně 1MG, takže je důležité před samotným focením nastavit tento parametr v mobilu. (je to z důvodu budoucího tisku a vystavení fotografie).
  • Vyhodnocení těch nejlepších prací proběhne společně s profesionální soutěží Czech Nature Photo odbornou porotou.
Fotografie s udáním jménaVašeho věku názvu snímku zašlete na adresu musilovakaterina@zsbnopava.cz do pátku 12. 2. 2021.
Porota vybere 3 nominované a z nich poté vítěznou fotografii. Nominovaní získají diplom, věcné ceny a vítěz získá dalekohled od firmy FOMEI a diplom.
Více o soutěži se dozvíte zde: https://www.czechphoto.org/cnp/pravidla-cnp/
Plán akcí na březen 2021

Od 1. 3. Po

• Distanční výuka pro všechny ročníky školy