boženy němcové 2
Aktuálně
  • Nenechte si ujít Pohádkový svět. Další setkání s předškoláky bude 18. ledna 2020.

  • Batůžkový projekt
    Mnoho dětí nemá základní učební pomůcky jako tužky a sešity. Darujete, prosím,  batůžek s věcmi, které d​ě​ti potřebují, a usnadn​ě​te jim učení. Pro mnoho z nich bude batůžek  jediným dárkem, který kdy dostali.

  • Máte-li zájem o pronájem naší tělocvičny, nabízíme vám ještě volné termíny.

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Klub rodičů ve šk. r. 2019/2020

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 -

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Pedagogický sbor

Pedagogický sbor školního roku 2019/2020

Vedení školy
Mgr. Lexová Ivana
ředitelka školy
lexova@zsbnopava.cz
Mgr. Salamonová Jana
zástupkyně ředitelky školy
salamonova@zsbnopava.cz
Pedagogický sbor
Mgr. Bahenská Lenkabahenska@zsbnopava.cz
Mgr. Bartošík Tomášbartosik@zsbnopava.cz
Mgr. Černá Mariecerna@zsbnopava.cz
Mgr. Čvančarová Barboracvancarova@zsbnopava.cz
Mgr. Dočkalová Jarmiladockalova@zsbnopava.cz
Mgr. Foltýnová Romanafoltynova@zsbnopava.cz
Mgr. Grománková Kateřina
gromankova@zsbnopava.cz
Mgr. Harazinová Ivana
harazinova@zsbnopava.cz
Mgr. Honajzerová Taťána
honajzerova@zsbnopava.cz
Mgr. Hruška Jan
hruska@zsbnopava.cz
Mgr. Jelenová Ivetajelenova@zsbnopava.cz
Mgr. Langrová Alice
speciální pedagog
langrova@zsbnopava.cz
Mgr. Maschke Kamil
maschke@zsbnopava.cz
Mgr. Maschková Martina
maschkova@zsbnopava.cz
Mgr. Matušek Petrmatusek@zsbnopava.cz
Mgr. Meisselová Lucie meisselova@zsbnopava.cz
Mgr. Milatová Jana
psycholog
milatova@zsbnopava.cz
Mgr. Musilová Kristina
ICT koordinátor
musilova@zsbnopava.cz
Mgr. Neuvirtová Slováčková Lenka
slovackova@zsbnopava.cz
Mgr. Pavelková Danapavelkova@zsbnopava.cz
Mgr. Polášková Jana
polaskova@zsbnopava.cz
Mgr. Sedlář David
sedlar@zsbnopava.cz
Mgr. Schreierova Lucie schreierova@zsbnopava.cz
Mgr. Sitmalidisová Pavla
metodik prevence
sitmalidisova@zsbnopava.cz
Mgr. Sokolová Alena
koordinátor EVVO II. stupeň
sokolova@zsbnopava.cz
Mgr. Svozilová Lenka svozilova@zsbnopava.cz
Mgr. Ševčíková Marie
výchovná poradkyně
sevcikova@zsbnopava.cz
Mgr. Šlezingrová Hana
koordinátor EVVO I. stupeň
slezingrova@zsbnopava.cz
Mgr. Vaňková Denisa vankova@zsbnopava.cz
Mgr. Žídková Evazidkova@zsbnopava.cz
Asistenti
pedagoga
Hlaváčková Martina
hlavackova@zsbnopava.cz
Stuchlíková Drahomíra
stuchlikova@zsbnopava.cz
Thimelová Klára
thimelova@zsbnopava.cz
Weinholdová Naděžda
weinholdova@zsbnopava.cz
Školní asistenti
Mgr. Bluchová Milena
bluchova@zsbnopava.cz
Vychovatelky
Lenartová Hana
vedoucí vychovatelka
lenartova@zsbnopava.cz
Tomanová Radmilatomanova@zsbnopava.cz
Pavlíčková Svatoslavapavlickova@zsbnopava.cz
Weinholdová Naděžda
weinholdova@zsbnopava.cz
Stuchlíková Drahomíra
stuchlikova@zsbnopava.cz
Hlaváčková Martina
hlavackova@zsbnopava.cz
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2018-2019: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2017-2018: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2016-2017: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2015-2016: zde
Kalendář akcí na leden 2020

7. 1. Út

  • Školení 1. pomoci – 8. ročník
  • Florbal

8. 1. St

  • 13:00 Schůzka koordinátorů EVVO

9. 1. Čt

  • Exkurze Archiv bezpečnostních složek Praha – projekt Post Bellum
  • Záškoláctví (OSPOD) – IV.A, IV.B, V.A, V.B
  • Příklady dobré praxe pracovníků OSPOD – VII.A, VII.B
  • 16:00 O2 Chytrá škola „Nebezpečí internetu“ – přednáška pro rodiče

10. 1. Pá

  • Exhibicionismus VI.A, VI.B
  • DVPP Dramatická výchova – Slováčková

13. 1. Po

  • 9:00 Abraka muzika – 3.,4.,5. Ročník
  • Školní kolo ZeO

14. 1. Út

  • Školení 1. pomoci 8. ročník

15. 1. St

  • 8:00 Přednáška o rapu
  • Příprava k praktické části chemie – Filip Ruský
  • Svět techniky V.B
  • Sportovní odpoledne – akce ŠD

17. 1. Pá

  • DVPP Sitmalidisová

18. 1. So

  • Pohádkový svět

21. 1. Út

  • Trestní odpovědnost (probační úředník, OSPOD) VIII.B

22. 1. St

  • 14:30 Pedagogická rada

23. 1. Čt

  • Trestní odpovědnost (probační úředník, OSPOD) VIII.A
  • Emise – chemie
  • Superstar – akce ŠD

29. 1. St

  • Přehazovaná 1. Stupeň
  • MO-Z9 okresní kolo

30. 1. Čt

  • Planeta Země – 5. – 9. Ročník
  • Filmové představení – 1. – 4. ročník
  • Rozdávání vysvědčení, třídnická hodina

31. 1. Pá

  • Pololetní prázdniny

3. 2. – 7. 2.

  • Jarní prázdniny