boženy němcové 2
Zkoumavé čtení

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Pedagogický sbor

Pedagogický sbor školního roku 2020/2021

Vedení školy
Mgr. Lexová Ivana
ředitelka školy
lexova@zsbnopava.cz
Mgr. Salamonová Jana
zástupkyně ředitelky školy
salamonova@zsbnopava.cz
Pedagogický sbor
Mgr. Bahenská Lenka
výchovná poradkyně
bahenska@zsbnopava.cz
Mgr. Bartošík Tomášbartosik@zsbnopava.cz
Mgr. Černá Mariecerna@zsbnopava.cz
Mgr. Dočkalová Jarmiladockalova@zsbnopava.cz
Mgr. Foltýnová Romanafoltynova@zsbnopava.cz
Mgr. Grodová Lucie grodova@zsbnopava.cz
Mgr. Grománková Kateřina
gromankova@zsbnopava.cz
Ing. Harasimová Soňaharasimova@zsbnopava.cz
Mgr. Harazinová Ivana
harazinova@zsbnopava.cz
Mgr. Honajzerová Taťána
honajzerova@zsbnopava.cz
Mgr. Hruška Jan
hruska@zsbnopava.cz
Mgr. Jelenová Ivetajelenova@zsbnopava.cz
Mgr. Langrová Alice
speciální pedagog
langrova@zsbnopava.cz
Mgr. Maschke Kamil
maschke@zsbnopava.cz
Mgr. Maschková Martina
maschkova@zsbnopava.cz
Mgr. Matušek Petrmatusek@zsbnopava.cz
Mgr. Meisselová Lucie meisselova@zsbnopava.cz
Mgr. Milatová Jana
psycholog
milatova@zsbnopava.cz
Mgr. Musilová Kristina
ICT koordinátor
musilova@zsbnopava.cz
Mgr. art. Musilová Kateřinamusilovakaterina@zsbnopava.cz
Mgr. Neuvirtová Slováčková Lenka
slovackova@zsbnopava.cz
Mgr. Polášková Jana
polaskova@zsbnopava.cz
Mgr. Sedlář David
sedlar@zsbnopava.cz
Mgr. Schreierova Lucie schreierova@zsbnopava.cz
Mgr. Sitmalidisová Pavla
metodik prevence
sitmalidisova@zsbnopava.cz
Mgr. Sokolová Alena
koordinátor EVVO II. stupeň
sokolova@zsbnopava.cz
Mgr. Svozilová Lenka svozilova@zsbnopava.cz
Mgr. Šlezingrová Hana
koordinátor EVVO I. stupeň
slezingrova@zsbnopava.cz
Mgr. Vaňková Denisa
mateřská dovolená
vankova@zsbnopava.cz
Mgr. Žídková Evazidkova@zsbnopava.cz
Asistenti
pedagoga
Mgr. Bereiterová Dagmar bereiterova@zsbnopava.cz
Gebauerová Blanka gebauerova@zsbnopava.cz
Hlaváčková Martinahlavackova@zsbnopava.cz
Přecechtělová Simonaprecechtelova@zsbnopava.cz
Thimelová Klára
thimelova@zsbnopava.cz
Weinholdová Naděždaweinholdova@zsbnopava.cz
Vychovatelky
Lenartová Hana
vedoucí vychovatelka
lenartova@zsbnopava.cz
Mgr. Bereiterová Dagmar bereiterova@zsbnopava.cz
Hlaváčková Martina
hlavackova@zsbnopava.cz
Pavlíčková Svatoslavapavlickova@zsbnopava.cz
Stuchlíková Drahomírastuchlikova@zsbnopava.cz
Weinholdová Naděžda
weinholdova@zsbnopava.cz
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2019-2020: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2018-2019: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2017-2018: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2016-2017: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2015-2016: zde
Plán akcí na leden 2021

23. 12. St – 3.1. Ne

  • Vánoční prázdniny

od 4. 1. Po

  • Prezenční výuka pro 1.a 2.třídu
  • Distanční výuka pro ostatní třídy