boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Pedagogický sbor

Pedagogický sbor školního roku 2021/2022

Vedení školy
Mgr. Lexová Ivana
ředitelka školy
lexova@zsbnopava.cz
Mgr. Salamonová Jana
zástupkyně ředitelky školy
salamonova@zsbnopava.cz
Pedagogický sbor
Mgr. Bahenská Lenka
výchovná poradkyně
bahenska@zsbnopava.cz
Mgr. Bartošík Tomášbartosik@zsbnopava.cz
Mgr. Černá Mariecerna@zsbnopava.cz
Mgr. Dočkalová Jarmiladockalova@zsbnopava.cz
Mgr. Foltýnová Romanafoltynova@zsbnopava.cz
Mgr. Grománková Kateřina
gromankova@zsbnopava.cz
Mgr. Harazinová Ivana
harazinova@zsbnopava.cz
Mgr. Honajzerová Taťána
honajzerova@zsbnopava.cz
Mgr. Hruška Jan
hruska@zsbnopava.cz
Mgr. Chovancová Lucie chovancova@zsbnopava.cz
Mgr. Jelenová Ivetajelenova@zsbnopava.cz
Mgr. Langrová Alice
speciální pedagog
langrova@zsbnopava.cz
Mgr. Maschke Kamil
maschke@zsbnopava.cz
Mgr. Maschková Martina
maschkova@zsbnopava.cz
Mgr. Matušek Petrmatusek@zsbnopava.cz
Mgr. Meisselová Lucie meisselova@zsbnopava.cz
Mgr. Milatová Jana
psycholog
milatova@zsbnopava.cz
Mgr. Musilová Kristina
ICT koordinátor
musilova@zsbnopava.cz
Mgr. art. Musilová Kateřinamusilovakaterina@zsbnopava.cz
Mgr. Neuvirtová Slováčková Lenka
slovackova@zsbnopava.cz
Mgr. Polášková Jana
polaskova@zsbnopava.cz
Mgr. Sedlář David
sedlar@zsbnopava.cz
Mgr. Schreierova Lucie schreierova@zsbnopava.cz
Mgr. Sitmalidisová Pavla
metodik prevence
sitmalidisova@zsbnopava.cz
Mgr. Sokolová Alena
koordinátor EVVO II. stupeň
sokolova@zsbnopava.cz
Mgr. Svozilová Lenka svozilova@zsbnopava.cz
Mgr. Šlezingrová Hana
koordinátor EVVO I. stupeň
slezingrova@zsbnopava.cz
Mgr. Vaňková Denisa
mateřská dovolená
vankova@zsbnopava.cz
Mgr. Žídková Evazidkova@zsbnopava.cz
Asistenti
pedagoga
Mgr. Bereiterová Dagmar bereiterova@zsbnopava.cz
Mgr. Monika Dostálovádostalova@zsbnopava.cz
Gebauerová Blanka gebauerova@zsbnopava.cz
Bc. Grygarčíková Hana, DiS
grygarcikova@zsbnopava.cz
Hlaváčková Martinahlavackova@zsbnopava.cz
Přecechtělová Simonaprecechtelova@zsbnopava.cz
Škápiková Lenka skapikova@zsbnopava.cz
Weinholdová Naděždaweinholdova@zsbnopava.cz
Vychovatelky
Stuchlíková Drahomíra
vedoucí vychovatelka
stuchlikova@zsbnopava.cz
Mgr. Bereiterová Dagmar bereiterova@zsbnopava.cz
Hlaváčková Martina
hlavackova@zsbnopava.cz
Lenartová Hanalenartova@zsbnopava.cz
Pavlíčková Svatoslavapavlickova@zsbnopava.cz
Weinholdová Naděžda
weinholdova@zsbnopava.cz
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2019-2020: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2018-2019: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2017-2018: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2016-2017: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2015-2016: zde
Plán akcí na prosinec 2021

 2. 12. Čt

  • Odpoledne společenských her – akce ŠD
  • Testování Mensa – 2. hod 1. stupeň, 3. hod 2. stupeň (přihlášení žáci)

6. 12. Po 

  • Mikulášský míč – akce ŠD (termín bude upřesněn)
  • Mikulášská nadílka pro 1. Stupeň – organizuje v tělocvičně IX.A

7. 12. Út

  • Třídnická hodina 4. vyuč. Hod
  • Setkání školních psychologů a speciálních pedagogů on-line
  • Setkání ředitelů ZŠ (ZŠ Mařádkova)

8. 12. St

  • DVPP Talentovaní žáci – Chovancová, Žídková

9. 12. Čt

  • 16:30 Třídní schůzky on-line

13. 12. Po 

  • Vánoční dílny – pro 3., 4. a 5. ročník

 16. 12. Čt 

  • 15:00 – 17:00 Vánoční dílny – pro 1. a 2. ročník a předškoláky
  • 15:00 – 17:00 Vánoční jarmark

22. 12. St 

  • Vánoční posezení s třídními učiteli