boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Pedagogický sbor

Pedagogický sbor školního roku 2022/2023

Vedení školy
Mgr. Lexová Ivana
ředitelka školy
lexova@zsbnopava.cz
Mgr. Salamonová Jana
zástupkyně ředitelky školy
salamonova@zsbnopava.cz
Pedagogický sbor
Mgr. Bahenská Lenka
výchovná poradkyně
bahenska@zsbnopava.cz
Mgr. Bartošík Tomášbartosik@zsbnopava.cz
Mgr. Černá Mariecerna@zsbnopava.cz
Mgr. Červinková Ladacervinkova@zsbnopava.cz
Mgr. Dočkalová Jarmiladockalova@zsbnopava.cz
Mgr. Foltýnová Romanafoltynova@zsbnopava.cz
Mgr. Grománková Kateřina
gromankova@zsbnopava.cz
Mgr. Harazinová Ivana
harazinova@zsbnopava.cz
Mgr. Honajzerová Taťána
honajzerova@zsbnopava.cz
Mgr. Hruška Jan
ICT koordinátor
hruska@zsbnopava.cz
Mgr. Chovancová Lucie
mateřská dovolená
chovancova@zsbnopava.cz
Mgr. Jelenová Ivetajelenova@zsbnopava.cz
Mgr. Maschke Kamil
maschke@zsbnopava.cz
Mgr. Maschková Martina
maschkova@zsbnopava.cz
Mgr. Matušek Petrmatusek@zsbnopava.cz
Mgr. Meisselová Lucie meisselova@zsbnopava.cz
Mgr. Musilová Kristina
ICT koordinátor
musilova@zsbnopava.cz
Mgr. Neuvirtová Slováčková Lenka
slovackova@zsbnopava.cz
Mgr. Novotná Miroslava novotna@zsbnopava.cz
Bc. Plačková Jana plackova@zsbnopava.cz
Mgr. Polášková Jana
mateřská dovolená
polaskova@zsbnopava.cz
Mgr. Sedlář David
sedlar@zsbnopava.cz
Mgr. Schreierova Lucie schreierova@zsbnopava.cz
Mgr. Sitmalidisová Pavla
metodik prevence
sitmalidisova@zsbnopava.cz
Mgr. Sokolová Alena
koordinátor EVVO II. stupeň
sokolova@zsbnopava.cz
Mgr. Svozilová Lenka svozilova@zsbnopava.cz
Mgr. Šlezingrová Hana
koordinátor EVVO I. stupeň
slezingrova@zsbnopava.cz
Mgr. Vaňková Denisa
mateřská dovolená
vankova@zsbnopava.cz
Mgr. Žídková Evazidkova@zsbnopava.cz
Školní poradenské pracoviště
Mgr. Dostálová Monika
speciální pedagog
dostalova@zsbnopava.cz
Mgr. Langrová Alice
speciální pedagog
langrova@zsbnopava.cz
Mgr. Milatová Jana
psycholog
milatova@zsbnopava.cz
Asistenti pedagoga
Mgr. Beníčková Tereziebenickova@zsbnopava.cz
Mgr. Bereiterová Dagmar bereiterova@zsbnopava.cz
Gebauerová Blanka gebauerova@zsbnopava.cz
Hlaváčková Martinahlavackova@zsbnopava.cz
Mgr. Monincová Michaelamonincova@zsbnopava.cz
Přecechtělová Simonaprecechtelova@zsbnopava.cz
Šindlerová Denisasindlerova@zsbnopava.cz
Škápiková Lenka skapikova@zsbnopava.cz
Weinholdová Naděždaweinholdova@zsbnopava.cz
Winkelbauer Martin winkelbauer@zsbnopava.cz
Vychovatelky
Stuchlíková Drahomíra
vedoucí vychovatelka
stuchlikova@zsbnopava.cz
Mgr. Bereiterová Dagmar bereiterova@zsbnopava.cz
Hlaváčková Martina
hlavackova@zsbnopava.cz
Lenartová Hanalenartova@zsbnopava.cz
Pavlíčková Svatoslavapavlickova@zsbnopava.cz
Weinholdová Naděžda
weinholdova@zsbnopava.cz
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2019-2020: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2018-2019: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2017-2018: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2016-2017: zde
  • Foto pedagogického sboru – školní rok 2015-2016: zde
Plán školních akcí
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení