boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom

PŘEHLED TŘÍD VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022

První stupeň:

Třída I. AMgr. Kateřina Grománková - třídní učitelka
Hana Lenartová - vychovatelka
Třída I. BMgr. Lucie Meisselová - třídní učitelka
Svatoslava Pavlíčková - vychovatelka
Třída II. AMgr. Hana Šlezingrová - třídní učitelka
Drahomíra Stuchlíková - vychovatelka
Simona Přecechtělová - asistentka pedagoga
Bc. Hana Grygarčíková, DiS - asistentka pedagoga
Třída II. BMgr. Lucie Schreierová - třídní učitelka
Martina Hlaváčková - vychovatelka
Třída III. AMgr. Eva Žídková - třídní učitelka
Třída III. BMgr. Iveta Jelenová - třídní učitelka
Naděžda Weinholdová - asistentka pedagoga, vychovatelka
Třída IV. AMgr. Lenka Slováčková Neuvirtová - třídní učitelka
Třída IV. BMgr. Romana Foltýnová - třídní učitelka
Mgr. Dagmar Bereiterová - vychovatelka
Třída V. AMgr. Pavla Sitmalidisová - třídní učitelka
Třída V. BMgr. Lucie Chovancová - třídní učitelka

Druhý stupeň:

Třída VI. AMgr. Lenka Svozilová - třídní učitelka
Martina Hlaváčková - asistentka pedagoga
Marie Palová - asistentka pedagoga
Třída VI. BMgr. Petr Matušek - třídní učitel
Blanka Gebauerová - asistentka pedagoga
Třída VII. AMgr. Tomáš Bartošík - třídní učitel
Třída VII. BMgr. Taťána Honajzerová - třídní učitelka
Třída VIII. AMgr. Bc. Ivana Harazinová - třídní učitelka
Třída VIII. BMgr. Marie Černá - třídní učitelka
Mgr. Dagmar Bereiterová - asistentka pedagoga
Třída IX. AMgr. David sedlář - třídní učitel
Třída IX. BMgr. Jarmila Dočkalová - třídní učitelka

ARCHIV:

  • Přehled tříd ve školním roce 2019/2020: zde
  • Přehled tříd ve školním roce 2018/2019: zde
  • Přehled tříd ve školním roce 2017/2018: zde
  • Přehled tříd ve školním roce 2016/2017: zde
  • Přehled tříd ve školním roce 2015/2016: zde
Plán akcí na září 2021

1. 9. St

  • Zahájení školního roku

3. 9. Pá

  • Zahájení plaveckého výcviku – IV.A, III.A

6. 9. Po

  • Adaptační pobyt VI.A

7. 9. Út

  •  Adaptační pobyt VI.A
  • 15:00 Videokonference „Dešťovka“ – Lexová
  • 9:00 Nadaní žáci – Lexová
  • Zahájení plaveckého výcviku V.A, V.B

8. 9. St

  • Kreslení na asfalt – akce ŠD

9. 9. Čt   

  • Adaptační pobyt VI.B

10. 9. Pá 

  • Adaptační pobyt VI.B
  • Zkoumavé čtení – projekt – Svozilová, Neuvirtová Slováčková, Sokolová, Honajzerová, Maschková, Dočkalová

15. 9 . St

  • 14:30 Pracovní porada

17. 9. Pá  

  • Focení prvňáčků

22. 9. St   

  • Šipkovaná – akce ŠD

30. 9. Čt

  • 16:00 Schůzka třídních důvěrníků
  • 17:00 Třídní schůzky
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament