boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
PŘEHLED TŘÍD VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

PŘEHLED TŘÍD VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

První stupeň:

Třída I. AMgr. Kateřina Grománková - třídní učitelka
Hana Lenartová - vychovatelka
Třída I. BMgr. Denisa Vaňková - třídní učitelka
Hana Lenartová - vychovatelka
Třída II. AMgr. Hana Šlezingrová - třídní učitelka
Radmila Tomanová - vychovatelka
Třída II. BMgr. Lucie Schreierová - třídní učitelka
Mgr. Marie Selingrová - asistentka pedagoga
Třída III. AMgr. Lucie Meisselová - třídní učitelka
Martina Hlaváčková - asistentka pedagoga, vychovatelka
Třída III. BMgr. Eva Žídková - třídní učitelka
Drahomíra Stuchlíková - vychovatelka
Třída IV. AMgr. Pavla Sitmalidisová - třídní učitel
Třída IV. BMgr. Romana Foltýnová - třídní učitelka
Třída V. AMgr. Petr Matušek - třídní učitel
Třída V. BMgr. Iveta Jelenová - třídní učitelka
Naděžda Weinholdová - asistentka pedagoga

Druhý stupeň:

Třída VI. AMgr. David Sedlář - třídní učitel
Třída VI. BMgr. Jarmila Dočkalová - třídní učitelka
Klára Thimelová - asistentka pedagoga
Třída VII. AMgr. Jan Hruška - třídní učitel
Třída VII. BMgr. Martina Maschková - třídní učitelka
Třída VIII. AMgr. Lenka Neurvirtová Slováčková - třídní učitelka
Třída VIII. BMgr. Lenka Svozilová - třídní učitelka
Třída IX. AMgr. Lenka Bahenská - třídní učitelka
Třída IX. BMgr. Taťána Honajzerová - třídní učitelka
Drahomíra Stuchlíková - asistentka pedagoga
Plán akcí na červen 2021

1. 6. Út

  • Netradiční soutěže pro děti – akce ŠD
  • Den dětí pro děti z MŠ Heydukova – IX.B (MŠ + školní pozemek)

2. 6. St

  • Exkurze do Arboreta III.A

3. 6. Čt

  • Topografická vycházka VI.A
  • 14:30 Provozní porada
  • 16:30 Třídní schůzky s volbou do ŠKOLSKÉ RADY

4. 6. Pá

  • Den dětí pro 1. – 3. třídy (IX.A)

7. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)

8. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Jilešovice VIII.A
  • DVPP Dopravní výchova – Matušek

9. 6. St

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova III.B

10. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Den památky obětí vyhlazení obce Lidice

11. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.B

14. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

15. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Žimrovice VIII.A
  • Výlet Slavkov VIII.B
  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích šesťáků

16. 6. St

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

17. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova IV.B
  • Výlet Cvilín, Úvalno III.A

18. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.A

21. 6. Po

  • Výlet II.A

22. 6. Út

  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
  • Výlet VIII.A

23. 6. St

  • Výlet Kravaře VIII.B
  • 14:30 Pedagogická rada

24. 6. Čt

  • 16:00 Školská rada
  • Výlet Teplice nad Bečvou VI.A

25. 6. Pá

  • Výlet Jakartovice III.A
  • Výlet Krnov, Úvalno VI.A + IV.A

28. 6. Po

  • Třídnické práce, výměna učebnic,…
  • Dopravní výchova III.A

29. 6. Út

  • Třídnické práce

30. 6. St

  • Předávání vysvědčení
Jazyková škola HELLO – partner školy
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament