boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
PŘEHLED TŘÍD VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

PŘEHLED TŘÍD VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

První stupeň:

Třída I. AMgr. Hana Šlezingrová - třídní učitelka
Simona Přecechtělová - asistentka pedagoga
Drahomíra Stuchlíková - vychovatelka
Třída I. BMgr. Lucie Schreierová - třídní učitelka
Hana Lenartová - vychovatelka
Třída II. AMgr. Eva Žídková - třídní učitelka
Svatoslava Pavlíčková - vychovatelka
Třída II. BMgr. Iveta Jelenová - třídní učitelka
Naděžda Weinholdová - asistentka pedagoga, vychovatelka
Třída III. AMgr. Kateřina Grománková - třídní učitelka
Martina Hlaváčková - vychovatelka
Třída III. BMgr. Romana Foltýnová - třídní učitelka
Třída IV. AMgr. Pavla Sitmalidisová - třídní učitelka
Mgr. Dagmar Bereiterová - vychovatelka
Třída IV. BMgr. Lucie Grodová - třídní učitelka
Třída V. AMgr. Lucie Meisselová - třídní učitelka
Martina Hlaváčková - asistentka pedagoga
Třída V. BMgr. Petr Matušek - třídní učitel
Blanka Gebauerová – asistentka pedagoga

Druhý stupeň:

Třída VI. AMgr. Tomáš Bartošík - třídní učitel
Třída VI. BMgr. Taťána Honajzerová - třídní učitelka
Třída VII. AMgr. Bc. Ivana Harazinová - třídní učitelka
Třída VII. BMgr. Marie Černá - třídní učitelka
Mgr. Dagmar Bereiterová – asistentka pedagoga
Třída VIII. AMgr. David Sedlář - třídní učitel
Třída VIII. BMgr. Jarmila Dočkalová - třídní učitelka
Klára Thimelová - asistentka pedagoga
Třída IX. AMgr. Jan Hruška - třídní učitel
Třída IX. BMgr. Martina Maschková - třídní učitelka

ARCHIV:

  • Přehled tříd ve školním roce 2018/2019: zde
  • Přehled tříd ve školním roce 2017/2018: zde
  • Přehled tříd ve školním roce 2016/2017: zde
  • Přehled tříd ve školním roce 2015/2016: zde
Plán akcí na červen 2021

1. 6. Út

  • Netradiční soutěže pro děti – akce ŠD
  • Den dětí pro děti z MŠ Heydukova – IX.B (MŠ + školní pozemek)

2. 6. St

  • Exkurze do Arboreta III.A

3. 6. Čt

  • Topografická vycházka VI.A
  • 14:30 Provozní porada
  • 16:30 Třídní schůzky s volbou do ŠKOLSKÉ RADY

4. 6. Pá

  • Den dětí pro 1. – 3. třídy (IX.A)

7. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)

8. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Jilešovice VIII.A
  • DVPP Dopravní výchova – Matušek

9. 6. St

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova III.B

10. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Den památky obětí vyhlazení obce Lidice

11. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.B

14. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

15. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Žimrovice VIII.A
  • Výlet Slavkov VIII.B
  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích šesťáků

16. 6. St

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

17. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova IV.B
  • Výlet Cvilín, Úvalno III.A

18. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.A

21. 6. Po

  • Výlet II.A

22. 6. Út

  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
  • Výlet VIII.A

23. 6. St

  • Výlet Kravaře VIII.B
  • 14:30 Pedagogická rada

24. 6. Čt

  • 16:00 Školská rada
  • Výlet Teplice nad Bečvou VI.A

25. 6. Pá

  • Výlet Jakartovice III.A
  • Výlet Krnov, Úvalno VI.A + IV.A

28. 6. Po

  • Třídnické práce, výměna učebnic,…
  • Dopravní výchova III.A

29. 6. Út

  • Třídnické práce

30. 6. St

  • Předávání vysvědčení
Jazyková škola HELLO – partner školy
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament