boženy němcové 2
Zkoumavé čtení

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament

Jazyková škola HELLO – partner školy
Informatická soutěž „Bobřík informatiky“ – VYHODNOCENÍ

V týdnu od 11.–13. 11. 2015 se žáci 4. až 9. ročníku zapojily do soutěže „Bobřík informatiky“. Jedná se o předmětovou soutěž, podporovaná Ministerstvem školství. Klade si za cíl seznamovat žáky a jejich učitele s tím, co to jsou informatické otázky a problémy, a že informatika není totéž co ovládání počítače. Otázky se liší svojí náročností, zaměřením a způsobem řešení.
V níže uvedené tabulce najdete úspěšné řešitele v jednotlivých kategoriích, kteří získali titul MISTR KÓDU.

Tematicky je možné je rozdělit do oblastí:

  • algoritmizace a programování
  • porozumění informacím a jejich reprezentacím (kódování, jazyk, šifrování), strukturám (grafy, mapy), procesům
  • řešení problémů (hledání strategií, logika, matematické základy informatiky)
  • digitální gramotnost, informační technologie v každodenním životě, technické otázky, společenské souvislosti používání technologií


Kategorie Mini
Třída Příjmení Jméno Body
5.A Jurásek Štěpa 180
5.B Klíma Kryštof 176
5.B Stoklasa Matyáš 172
5.B Stoklasová Sára 168
5.B Pierníková Anna 160
5.B Janovská Marie 148
5.B Holeš Marek 144
5.B Večeřa Igor 140
5.B Žůrek Ondřej 140
5.A Koráb Štěpán 136
5.A Polčíková Viktorie 136
5.B Vícha Filip 136
5.A Vavrošová Anna 128
5.A Večerek Šimon 128
4.B Sýkora Josef 123
5.B Cech Filip 120
Kategorie Benjamin
Třída Příjmení Jméno Body
6.A Petkov Jan 204
7.B Žídková Eva 180
7.B Čech Matěj 168
7.B Pavlíková Viktorie 168
6.B Valtrová Michaela 164
7.B Foltyn Tomáš 160
6.B Plaček Patrik 160
6.B Jaroš František 156
6.A Hudymač Jakub 152
Kategorie Kadet
Třída Příjmení Jméno Body
9.B Kašpar Igor 224
9.B Fojt Ondra 220
8.B Matýsková Lucie 193
9.B Raida David 188
9.A Sendler Marek 184
8.A Vyhnalek Martin 177
8.B Hrbáček Lukáš 172
8.B Hanke Vojtěch 152
8.B Moša Jan 152
Plán akcí na leden 2021

23. 12. St – 3.1. Ne

  • Vánoční prázdniny

od 4. 1. Po

  • Prezenční výuka pro 1.a 2.třídu
  • Distanční výuka pro ostatní třídy