Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Máme vítězku krajského kola Olympiády v ruském jazyce

V pátek 25. 3. 2022 proběhlo v Ostravě – Mariánských Horách krajské kolo Olympiády v jazyce ruském. Naši školu reprezentovala v kategorii  SŠ III.,  speciálně určené pro žáky, kteří mají možnost pravidelně komunikovat v ruštině  s blízkými rodinnými příslušníky, žákyně devátého ročníku Nasťa. V těžké konkurenci několika středoškoláků se prosadila na výbornou, ukázala své mimořádné komunikační schopnosti, pohotovost řešit jazykové situace, byla také nejlepší v získávání informací z poslechu a byť byla ze všech soutěžících v dané kategorii nejmladší, zvítězila.  Její vítězství by bylo možno shrnout do krátkého citátu:  „Veni, vidi, vici“ a my jí k tomuto krásnému úspěchu ze srdce blahopřejeme. Nasťa bude v soutěžním zápolení pokračovat na celostátní úrovni už 8. 4. Doufejme, že ji v dalším vítězném tažení nikdo nezastaví.

Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení