Boženy Němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

75. let výročí naší školy

Náš svět technologií

Letní kurz angličtiny v severní Anglii – léto 2024

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Soutěž Prezentace 2017

Ve středu 15. března 2017 proběhla v aule Střední školy průmyslové a umělecké v Opavě v pořadí již devátá finálová přehlídka počítačových prací žáků základních škol v rámci soutěže Prezentace. Z přihlášených powerpointových prezentací, webových stránek, počítačových programů i videoklipů vybrala odborná porota deset zajímavých a tematicky různorodých příspěvků, které jejich autoři mohli veřejně předvést svým vrstevníkům i učitelům.

Cenu za nejlepší prezentaci přidělili svým hlasováním sami diváci. Letos si ji po zásluze odnesl Jiří Heralt z 9.A třídy za svou propracovanou webovou aplikaci Matematika. Této práci bylo rovněž uděleno jedno ze tří ocenění odborné poroty. Další pěknou prezentaci Triky v animaci si připravila naše žákyně 8.A třídy Ema Bohdalová, která se umístila na krásném 5. místě.

Podobně jako v předešlých letech vyplnila obě přestávky mezi jednotlivými částmi prezentační přehlídky týmová soutěž ve znalostech z oblasti informačních technologií. Ty letošní úlohy nebyly vůbec jednoduché a jejich splnění předpokládalo nejen spolupráci všech členů družstva, ale i  dobrou znalost angličtiny a schopnost logického uvažování. V této týmové soutěži získali diplom a dort za třetí místo žáci: Jiří Heralt, Ema Bohdalová, Vojtěch Hanke, Josef Skolka a Michal Košťálek. Foto: zde

Zde si můžete prohlédnout práce našich soutěžících:
  • Jiří Heralt – Matematika (webová aplikace určená k procvičování základních matematických operací)
  • Ema Bohdalová – Triky v animacích (prezentace v PowerPointu se zajímavými efekty)
Gratulujeme za vynikající výsledek
Plán školních akcí
Školní časopis „Podlavičník“ – 4/2024

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení